Yönetime Soralım Fuat Hocam

Selam ve Dua ile merhabalar,

 

Hatırladığım kadarıyla "Lige hiç bu kadar kötü bir başlangıç yapmadık, düşme korkusu yaşadığımız sezonlarda" bile. 

 

Ki bu sezon "İlk İki iddiasında olan bir Boluspor varken!"

 

Geçtiğimiz sezon "Santos ve Popeon'un katkıları, rakiplerin borçları, silinen puanlar, alttakilere dağıttığımız, üsttekilerden aldığımız puanlarla" ligi dördüncü bitirip, Play-Offları "Bi görüp, çıkmıştık."

 

Bu sene "Proje takımın!" devamı niteliğinde ilk iki hedefiyle başladığımız sezonda işlerin, hayal edildiği gibi gitmediğini puan cetveline baktığımızda anlıyoruz.

 

Son Antep maçı da bir kısım taraftarın maç boyu ve sonundaki tepkileri, Fuat hocanın maç içi ve sonu fevrileşmesi,son olarak da yönetimin yaşananlar karşısındaki suskunluğu, içinde bulunduğumuz durumumuzu özetliyor.

 

Boluspor Teknik Direktörü Fuat Çapa'nın maç sonu açıklamalarında iki konu özellikle dikkati çekiyor.

 

Antep maçı sonrasındaki "Taraftarın istifa tepkisini ve maç sonu taraftarlarla olan ağız dalaşını normal karşılaması" ve Transferlerle ilgili bir soruya da "Onu Yönetime Sorun" cevabı.

 

"Tamam Hocam, sor dediniz madem" yönetime Soralım;

 

Sayın Fuat Çapa "Sizin yönetiminizde geçtiğimiz ve bu sezon başarılı mıdır? Başarısız mıdır?"

 

Bolusporda transferler "Sayın Fuat Çapa'nın istekleri doğrultusunda mı yapılmıştır? Yoksa Yönetimin kendi belirlediği isimler doğrultusunda mı?"

 

"Çoğu transferleri ve özellikle Fenerbahçe'den transfer edilen  Kaleci Ertuğrul ve Melih'in Boluspor'a geleceklerini Fuat Çapa yönetime yakın basın mensuplarından mı öğrenmiştir?"

 

Sayın Fuat Çapa'nın geçen sezon "Kaleci Soner, bu sezon Forvet Mitchell Te Vrede konusunda yaptığı açıklamalar yönetimin bilgisi dahilinde midir?"

 

Sayın Fuat Çapa'nın "Geçen sezon ve bu sezon gönderilmek istendiği, ama 2 yıllık kontratındaki garanti para (Euro €) maddesi sebebiyle elinin, kolunun bağlı olduğu doğru mudur?"

 

Buyurun hocam, sizin adınıza ben Boluspor yönetime haddim olamayarak soruları sordum. Umarım "Sizi de, beni de, spor camiasını da tatmin edecek cevapları" en kısa zamanda alırız.

 

"Sual de bilgiden doğar, cevap da. Hz. Mevlana"

 

Baki selam ile...

Yazarın Diğer Yazıları