Düşmelere Dayanamam Osman Aga!

Selam ve Dua ile merhabalar,

 

Malumunuz üzere ligde kalan 20 hafta ve geçen 14 hafta sonunda “1.lig tarihinin en kötü sezonunu geçiren Boluspor” 11 puanla ligde 16. sırada düşme hattında.

 

Sezon başından beri iki hocayla çalışan Boluspor, “Giray Bulak faciasını atlatamadan, Osman Özköylü ile ivme yakalamışken, son haftalarda bu ivme tekrar tersine döndü.”

 

Taraftarın yönetime olan sezon başında biten kredisi, Osman hocayla biraz artsa da, alınan sonuçlar neticesinde önümüzdeki haftalarda yeniden “Kredi ihtiyacı duyulacak” gibi.

 

Seçim döneminde “20trilyon borç var” diyerek başkanlığa kimseyi yanaştırmayanlar, duyuyoruz ki yönetim içinde kulübü devredecek “Başkan” aramaktalar.

 

Kimse kusura bakmasın “Boluspor’u bu maddi durumda, birbirine uyumu, güveni kalmamış bu futbolcu ve ekibiyle kimse devir almaz!”

 

Takımda iskelet bırakmayanlar, alınan oyuncularla “Ya tutarsa oynayanlar”, bu sezon “Borç yapmayacağız” diye işe yarar transfer yapmayıp “Alt yapı katkısıyla devam edicez” sakızını çiğneyenler,  iki sezonda kalesinde devleşen “Gökhan Değirmenci’yi anlaşılmasına rağmen gönderenler, göndermesine vesile olanlar, yerine 4 tane kaleci alanlar” Boluspor’un bugünkü halinden birinci derecede sorumludur.

 

Gelelim Osman Özköylü hocamıza. Hocamız ligin gedikli hocalarından. Başarılarının yanında, aldığı takımlarda sezonu tamamlayamadan “Kavgalı ayrılmalarıyla” meşhur.

 

Son haftada dediği ve diyeceği gibi “Takımı ben kurmadım, ruhsuz oyuncular var, transfere ihtiyacımız var!”

 

İyi de hocam sen değil miydin geldiğinde “Karakterli bir oyuncu gurubumuz var ama çalıştırılmamışlar” diye meslektaşın “Giray hocaya kaya atan?”

 

Sen değil miydin “Bize az süre verin, bu takımı rakibini atağa boğan bir oyun oynatacağım” diyen?

 

Osman hocam “Dere geçerken Giray hocadan sonra biz at değiştirdik.” Şimdi “Deredeyken attan düştük. Tutunacak bir dal bulamazsak, boğulmak yâda şelaleden düşmek üzereyiz!”

 

Olur ki devre arasını bir şekilde görürüz. 3 haftada 7 veya 9 puanı alarak bir nebze rahatlarız.

 

Sende devre arası en az “5-6 oyuncu takviye ister” sonuçlarda istediğin gibi olmazda;

 

“Önceki takımlarında ki gibi çekip gidersen, Bolu halkının aldığın o milyonluk paranın her kuruşunda vebali olur!” bil istiyorum.

 

Baki selam ile…

Yazarın Diğer Yazıları