GÖRÜNMEYEN KÖY!

Selam ve Dua ile merhabalar,

 

Bugün ki maçta göstermiştir ki “Dengesiz bir takımız!”

 

Haftalar geçiyor “Bir hafta rakibini gole boğan bir takım”, bir bakıyorsunuz “Rakibinin gole boğduğu bir takım”, birde bakıyorsunuz “Sahada futbol adına olumlu tek bir hareket yapmayan bir takım.”

 

Sahada “Mücadele var, rakibin oyununu bozmak var, olmayacak pozisyonda gol yemek ve gol atmak var. Başka?”

 

Gol yollarında “Üç top yapıp rakip sahasına inemeyen, kontra ataklarda ileriye çabuk çıkamayan, sadece duran toplar, kişisel beceriler ve karambollerde rakibin hatasını değerlendirip” gol bulmalar.

 

“Bu oyun anlayışı yada oyuncu gücümüz” bu kadarına yettiği için yada hoca tarafından “Oynamaya mecbur kaldığımız oyun sistemi” sayesinde ligin daha sekizinci haftası biterken “Ne ilk iki adına nede ilk altı adına” bir umudumuz var.

 

Maça gelirsek,

 

“Bir puana razı, düşme hattının favorilerinden Giresun” karşısında ilk yarı yenen “Biri hakem hatası, diğeri seyirci defansımız ve çizgi kalecimizin hatası” iki gol, futbol adına olumlu tek hareketimizin olmadığı bir Boluspor.

 

İkinci yarıysa toparlanmamızla, “Gökte ararken, sahamızda bulduğu skoru” korumaya oynayan, özellikle “Defansif yönde zayıf rakibimize” karşı bulduğumuz iki gol ve yine ofsayt gerekçesiyle “Hakemlere kurban giden bir gol ve üç puan.”

 

İşin hasılı,

 

“Bir üst lig için, ne geleceğe umutla bakabiliyoruz, ne de bu sene ligde rahat kalırız, düşmeyiz” diyebiliyoruz.

 

Yani “Ne dördüz, ne üç! Her maç üç buçuk halimizin özeti!”

 

Baki selam ile…

Yazarın Diğer Yazıları