REÇETE’Yİ SİZE VERDİK

Büyük umutlarla, büyük heyecan ile göreve getirilen yeni yönetim,artılarıyla ve eksileriyle yeni bir lige başlangıç yaptı. Ancak Boluspor, 7 haftalık periyot sonunda 3 puan’ı zor toplayarak futbol’da  sınıf’ta kaldı. Sponsorluk,reklam ve Store konusunda ise tam not aldınız. 6 haftanın sonunda ise bir teknik adam değişti. Ve transfer edilen yeni futbolcular ise tam bir fiyasko çıktı. 

Her sezon şampiyonluk parolasıyla yola çıkan Boluspor’da taraftarlar arasında ki söylentilere göre “Bu sezon şampiyonluk gibi bir hedefi yada niyeti yokmuş. Bu sezon sadece borçlar ödenecekmiş. Biz Boluspor’u seneye görecekmişiz” de bu masallara kim inanır?  Biz sizi sadece borç ödesin diye mi seçtik? O zaman Boluspor küme düşsün ama borçlar ödensin. Böyle bir düşünceniz olduğuna kesinlikle  inanmak istemiyoruz.

 

Sizden ricam, Boluspor taraftarının ve Bolu halkının aklıyla yada sabrıyla sakın oynamayın. 

 

Boluspor başkanı Sayın Abdullah Abat, yıllar önce başkanlık yaptığı için bu işlerde tecrübeli olduğunu düşünüyordum. Ancak geçmiş yıllardan ders alınmamış gibi Transferlerde sportif direktör’ün insiyatifindeki oyunculara kendisi de onay vererek küme düşmeye aday bir kadro oluşturulmuştur. Başkan ve yönetimler, teknik direktör seçimi yaparken neye dikkat ederler? çok merak ediyorum. Alınan teknik direktörlerin Cv’lerini incelediğimizde çok tecrübeli olmadıklarını ve bu lig’te her hangi bir başarılarının olmadığını görüyoruz. Acaba göreve gelen hocalar alt yapıya mı önem veriyorlar? diye kendi kendime soru soruyorum. Öyle bir durum da yok. Gerçi alt yapıya önem veren hoca getirmek için ilk önce Başkan ve yönetimlerin alt yapıya önem vermesi gerekir ya neyse.

 

Ah Başkanım ah;

 

Her derde deva, hastalığa çare oluyorsun ama Boluspor’un derdine çare bulamıyorsun. 

Oysa ki; 

Boluspor’un reçetesini biz sana vermiştik be başkanım. 

Kalbin güzel gönlün güzel ama bu işler de zor be başkanım. 

Sana güvendik,tam destek dedik üzme bizi be başkanım.

Elini masaya vur da bu gidişata artık dur de be başkanım.

 

Henüz geç değil.Sadece sizden sağlıklı bir BOLUSPOR istiyoruz. 

 

ALLAH yardımcımız olsun..

Yazarın Diğer Yazıları