3 TL SİZİ KURTARACAK MI?

Bu sezon 54 yaşına giren Boluspor,hayatının en kötü sezonunu yaşıyor. Takımımızın içinde bulunduğu durumdan dolayı ‘’MUTLU YILLARA BOLUSPOR’’ demeye utanıyorum. İnşallah güzel ve mutlu yılları hep birlikte yaşar ve görürüz. Bizi ‘’Başka Boluspor yok’’  sloganına  mecbur edenler acaba gece evlerine gittiklerinde rahat uyuyabiliyorlar mı? Bir Boluspor sevdalısı olarak ben uyuyamıyorum. Taraftara gelince ‘’Başka Boluspor Yok’’ diye çağrı yapılır.

Ama sizler ‘’Olursa olur,olmazsa yapacak bir şey yok’’ gibi düşüncelere sakın kapılmayın? Çünkü ‘’BOLUSPOR’’ Bolu halkının ve taraftarının simgesidir,her şeyidir. Boluspor yönetiminin, sezon öncesi yaptığı transferler çok tartışıldı. Ve tasarruf adı altında çıkılan bu yolda bir teknik direktör değişimi oldu. Buradan mutlaka bir zararımız olmuştur. Bilal Kısa ve Cimali Bişi elimizde patladı. Dahası var, taraftarı da küstürdünüz, buradan da kayıp var. Peki bu nasıl tasarruf demezler mi?

Boluspor store, iş yapmayacak ise dükkan neden açık?

Boluspor store sezon iyide olsa kötüde olsa çok az iş yapıyor. Store, Boluspor kulübüne çok fazla  gelir sağlayamıyor. Nedeni ise store de bulunan  ürünlerin yüksek fiyatlarda satışa sunulmasıdır.Store bu takıma fayda sağlayamıyor ise neden açık onuda yönetim açıklasın.

Yönetim deseniz istifalar art arda geldi. Belki ki yönetim de kendi içerisinde sıkıntı yaşıyor. Başkan Çarıkçı ne yapıp edip ara transfer döneminde kendi kafasına göre değil, bilir kişilerin raporları doğrultusunda, iyice araştırılıp isabetli oyuncuları kadrosuna katması gerekiyor.

Yoksa Boluspor’un küme düşmesini bu şehir kaldıramaz.

Bolu Belediye Başkanı Sayın Tanju Özcan ise yanılmıyorsam ‘’Boluspor’un küme düşmesinin münkün olmayacağını ve bu konuda endişe duyulmamasını’’ söylemişti.Ayrıca ‘’Bolu Belediyespor başarısız olduğunda, Bolu Belediyespor başkanına ben müdahale edebilir yada hesap sorabilirim. Ama Boluspor’a ben karışamam ama yanında olurum’’ şeklinde açıklamaları vardı. Keşke Boluspor’un başına Sayın Özcan gibi  öz güveni ve motivasyonu yüksek bir başkan gelseydi. Çünkü Boluspor başkanı basın karşısına çıkıp takımın son durumu hakkında açıklama yapmıyor. Sayın Çarıkçı bu sezon her nedense kötü gidişattan mıdır ? yoksa başka sebeplerden midir? Bilinmiyor, hem basından hemde taraftardan kaçmaya devam ediyor.

Bu müsabaka için çocuklarımızdan 3 TL bilet parası istemeye nasıl vicdanınız el verdi?

Eskişehirspor maçına kadar çocuk tribünü biletlerini kulüp karşılamıştı. Yönetimin bu hareketi takdir toplamıştı ve çocuklarımızın velilerinden teşekkür almışlardı. Ancak Boluspor’u izlemeye ve desteklemeye gelen çocuklarımıza bir şokta yönetimden geldi. Çocuk tribününe girmek isteyen çocuklarımızda 3 TL bilet parası istediler.Maraton tribünü cezalı olduğu için takımını yalnız bırakmak istemeyen geleceğin taraftarlarına bu hareket yapılmamalıydı.

Saygılarımla.

 

Yazarın Diğer Yazıları