BAŞIMIZ SAĞOLSUN

Osmanlıspor maçı öncesi, Bolu’da yaşanan kazada hayatını kaybeden Yarenler Taraftar grubu üyesi Eray Acar’a ve arkadaşı Sabri Sadıç kardeşlerimizi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kazada hayatını kaybeden kardeşlerimize ALLAH’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Ara transfer döneminde alınan futbolcuları Osmanlıspor maçında izleme fırsatı olduk. Boluspor, çok pozisyon giriyormuş gibi görünsede, hala futbolcular arasında uyumsuzluk dikkat çekiyor. Osmanlıspor, Boluspor’a göre daha sistemli ve daha akıllı oynayarak maçı kazanan taraf oldu. Maçın geneline bakıldığında orta sahamızın ve kanatların çalışmadığını gördük. Dodo, Hayrullah, Melih ve Delarge’nin kötü performansları maçı kaybetmemize neden oldu. Anlaşılan o ki, Antalya kampı Boluspor’a yaramamış.

Ben bu takımın başkanı olsaydım, takımı Antalya’ya götürmek yerine Karaçayır’da gece gündüz koştururdum.

Boluspor, bu transferleri düşme hattından kurtulmak için mi yaptı? Yoksa gerçekten üst düzey futbolcular aldık da bizim mi haberimiz yok, merak konusu oldu.

Taraftar grupları geçen günlerde toplanıp birlik beraberlik toplantısı yaptılar. Bu toplantıya, kısa sürede olsa Boluspor başkanının yada yönetimden birilerinin katılımını beklerdim. Ama gelen giden olmamış. Her durumda yalnız bırakılan taraftar grupları, Boluspor için bir şeyler yapmaya çalışırken bazılarınında rahat tavırları gerçekten camia adına üzücü bir durumdur. Taraftar yalnız olabilir ancak BOLUSPOR asla yalnız değildir.

Bu takım dua edin düşmesin.Boluspor düşerse, Bolu düşer. Bolu düşerse bu memleketi terk edin.

Saygılarımla.

Yazarın Diğer Yazıları