AH O VEFASIZLAR KIYMET BİLMEDİLER

Boluspor, bu yıl en kötü sezonunu yaşıyor. En son mısrada yer alan ‘’Ah o vefasızlar kıymet bilmediler’’ mesajı ise her şeyi anlatıyor aslında. Merhum Müslüm Gürses’in bu şarkısı ise sezonun en zor günlerini geçiren Boluspor’u anlatıyor gibiydi;

Hangimiz düşmedik kara sevdaya

Hangimiz sevmedik çılgınlar gibi

Hangimiz bir kuytu köşe başında

Bir vefasız için yol gözlemedik mi

 

Herkesten bir anı saklar bu yollar

Herkesin acısı sevgisi kadar

Güzelmiş çirkinmiş ne farkeder ki

Deli gibi sevmek ruhumuzda var

 

Aşığın gözü kör kulağı sağır

Doğruyu yanlışı ondan görmedik

Yakıldı yıkıldı yine de sevgi

AH O VEFASIZLAR KIYMET BİLMEDİLER

Davetli olmadan düğün olmaz.Taraftar olmadan Boluspor olmaz. Hala bunu anlayamadınız. Yeni taraftar yada dernekler kulağa gelen hoş şeyler değilSadece Büyük Boluspor taraftarı var. Bu saatten sonra giriş ücretlerini bedava da yapsanız, taraftarın gönlünü almanız gerekir. Dargınlar, küskünlükler bir kenara bırakılmalı. Boluspor’un birlik, beraberliğe ve özellikle taraftarına ihtiyacı var. 

Yol yakın iken taraftarı, taraftar grupları liderlerini, basın mensuplarını ve futbolcuları bir araya toplayarak, Boluspor için milat olacak bir değişimin içerisine girmelisiniz. Aksi takdirde teknik direktör’de değiştirseniz, futbolcuda gönderseniz, TFF 1. Ligin son sezonunu oynuyor olabiliriz. 

Sayın Abat sanki gözlerine perde inmiş gibi bazı gerçekleri görmemezlikten gelip, belki de yakın çevresinin gazına gelip kafasına göre işler yapmaya devam ediyor. Diyelim ki Başkan hatalı davranıyor yanındaki yöneticiler neden uyarmıyor? Sayın Çarıkçı’ çok eleştirmiştik, hatta yerden yere vurmuştuk. Ama Sayın Çarıkçı, taraftar ile bir şekilde buzları eritipBoluspor’unbaşarısı için mücadele vermeyi bir şekilde başarıyordu.

Teknik Direktör bu ligi kaldıramıyor hala neyi bekliyorsunuz? 

Kasango olmadığı zaman gol yollarında sıkıntı yaşıyoruz. Neden alternatifi yok? Sadece gol yolları değil defans bölgesinde çok fazla bireysel hatalar yapılıyor ve sonucunda kalemizde gol görüyoruz.

Bolu’da sokak ve caddeleri bir dolaşın. Bakalım kaç kişi Boluspor’da oynayan futbolcuların isimlerini sayabilecek. Boluspor şuan şehirden ve insanlardan uzak hayatını sürdürmeye çalışıyor.

 

Saygı ve selamlarımla..

 

 

 

 

 

Yazarın Diğer Yazıları