LİG DAHA YENİ BAŞLIYOR

Boluspor için lig daha yeni başlıyor.

TFF 1. Lig’in en zayıf halkası ve küme düşebilecek takımlar arasında  gösterilen takımımız, son iki hafta da zirve’ye oynayan takımlara karşı göstermiş olduğu performans ile adeta göz dolduruyor. Osman Özköylü her defasında yönetimin ilk yarıda yapılan hatalı transferlerin bedelini şuan Boluspor takımının ödemeye çalıştığını anlatmak istiyor.

Ara transferde hocanın isteği doğrultusunda alınan futbolcuların ise kaliteli olduğunu ancak bazı futbolcuların uzun süredir futbol oynamamış olmasının takıma adapte olmalarını geciktirebileceğini de geçtiğimiz günlerde söylemişti.   

Ara transfer döneminde gelen futbolcuların tam hazır olmamaları, bazı futbolcularımızın ise sakatlıklarının devam etmesi olumsuz bir durum olarak görünse de, Osman hocanın tecrübesi ve etkisiyle bu takım bu lig’ten düşmeyecektir.

Boluspor camiası yönetimiyle, teknik kadrosuyla, futbolcusuyla, taraftarı ve basınıyla bir bütün’dür. 

Ancak şu unutulmamalıdır ki; Herkes gider, BOLUSPOR kalır.

Koltuğun rahatlığı ve sıcak olması sizi yanıltmasın yada şaşırtmasın. Geçmişte yaptığınız hataların veya egoların önümüzdeki yıllarda tekrarlanmamasını diliyoruz. Çünkü böyle davrandığınızda en çok BOLUSPOR kulübü zarar görüyor.

Önümüzdeki 8 haftalık lig fikstürü açıklandı. Boluspor’uniç sahada bir Pazar maçı bulunmuyor. Bazı kulüpler siyaseti devreye sokarak şampiyonluk yada kümede kalmak için her türlü özel işlerini yaptırırken, Bolunun sevgili siyasetçileri neredeler bilinmiyor? 

BB Erzurumspor maçında protokolde güzel bir tablo vardı. Tüm siyasetçilerimiz yerlerini almışlardı. Gönül isterdi ki Boluspor bu duruma gelmeden önce yani geçen 20 haftada aynı kişileri protokol’de görebilseydik. Ama kader böyleymiş ne yapalım. Yeni Stadyum yapacak olanlar vardı. Onlarında sesi çıkmaz oldu. Demek ki, Boluspor sizin için hiçbir şeyi hak etmiyor, öylemi? Öyle olsun bakalım gün gelir devran döner. 

Bu taraftar yapılanları ve yapılmayanları asla unutmazlar. 

Cevabı da nerede ve ne zaman vereceklerini çok iyi bilirler.

Bolusporumuzun önümüzdeki haftalarda alacağı puanlar ile çıkışa geçeceğine inanıyorum. Taraftarlar ve basında inanıyor. Lütfen artık sizlerde inanın. 

Saygılarımla.

Yazarın Diğer Yazıları