KİMİNİN DUASI KİMİNİN BEDDUASI

Kurbanlar kesiliyor,
Bolu halkı kenetleniyor,
Haftalar geçiyor, 
Puanlar kaybediliyor, 
Ve ümitler her geçen gün birer birer tükeniyor.

Resmen ligin dibine vurduk. ‘’Artık zamanı geldi, bu hafta Boluspor’un dönüm noktası olacak diyoruz’’ ancak bir şeyler hep ters gidiyor. Alınan kötü sonuçlar moralleri oldukça bozmuştu. Oysa ki, Bolu halkı ve taraftarı, yönetimine, teknik ekibine ve futbolcusuna güvenmişti. Yoksa bizler güvenmek ile hata mı yapmıştık? Alınan kötü sonuçlar ile BOLUSPORUMUZ ligin en dibine demir atmıştı.

Yönetim, teknik ekibine güvendiğini ve yoluna Osman Özköylü ile devam edeceğini açıkladı. Bolu halkından Boluspor için kenetlenmeleri istendi. İstedikleri her ne varsa taraftar ve basın olarak biz yerine getirdik.

Daha rakiplerimizi yenemez iken, siz hangi takımları yenerek puan yada puanlar almayı düşünüyorsunuz? Şuan fikstür avantajı Boluspor’da gibi görünüyor. Sadece Bursaspor ve Akhisarspor gibi zorlu iki maçımız bulunuyor. Bu sezon adam gibi transferler yapılsaydı, belki de Süper Lig’e yükselebileceğimiz çok rahat bir sezon olabilirdi. 

Boluspor’un hesabını ve vebalini, şimdi değil, sezon sonunda vermek isteyenler, bu işin tek sorumlusudur. 

Hatırlanacağı üzere, kongre’de kulübün mali durumunu ‘’Denetlenmesin’’ diye el kaldıranlar acaba içleri rahat durabiliyorlar mı? Kulübün sezon sonundaki borcu açıklandığında, bu borcu esasında kongre’de el kaldıran arkadaşlara ödettirmek lazım. Çünkü bu kötü sonuçların vebalini sadece yönetim değil, onlarda taşıyorlar. 

Unutmayın ki; ‘’Kiminin duası,kiminin bedduası’’

Bu kulüp beddua almadı, sadece bu kulübü yöneten bazı kişiler beddua aldığını düşünüyorum. Kongrelerde haksız rekabet ortamı yaratmaları ve koltuk sevdaları yüzünden şuan Boluspor can çekişiyor. ALLAH sonumuzu hayır eylesin

 

Boluspor’un büyük taraftarına, esnaflarımıza ve Bolu halkına, takımımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Boluspor’un yalnız olmadığını her defasında gösteriyorlar. Önümüzdeki haftalar, Boluspor için çok kritik olacak. ALLAH yardımcımız olsun…

Saygılarımla.

 

Yazarın Diğer Yazıları