ACABA FABRİKA AYARLARI MI BOZULDU?

Osman Özköylü ya bizim sabrımızı deniyor yada gerçekten çok iyi hoca biz onu anlayamıyoruz.Her geçen hafta bir birinden farklı ve alakasız açıklamalar yapıyor.

Osman Özköylü ilk geldiğinde takımın henüz hazır olmadığından yada  kondüsyon eksikliğinden bahsederdi.İlerleyen haftalarda sakatlarında kadroya dahil olmasıyla,bu takımın daha iyi yerlere geleceğini söyledi.Sonrasında Boluspor’un bu ligin en kadrosuna sahip olduğunu ve bundan sonraki haftalarda kazanmaya başlayacaklarını söyledi.Sonra ne alakası var  ise hedefinin Trabzonspor olduğunu söyledi.Ve şimdi de,Boluspor kadrosunda yer alan korkak ve aciz futbolcular olduğunu ve bu futbolcular ile yola devam etmeyeceğini açıklaması gerçekten basını ve taraftarı şaşırtmaktadır.Acaba Osman hocanın fabrika ayarları ile mi oynadılar? Onu da çözemedim.

Osman Özköylü,haftalardır basının yazdığı,köşe yazarlarının sürekli uyardığı ve taraftarın görüp haklı olarak tepki gösterdiği durumun sanırım yeni farkına varmıştı.Yada kendini kurtarmak adına böyle bir açıklama yapma gereği duymuştu.Kim ne derse desin ben Osman Özköylü’den korkmaya başladım.Ama nasıl bir koku bu? Hocanın bu açıklamaları sonrası yer yerinden oynayabilir.Ya Osman Özköylü gider yada bir başkaları.Osman hoca ilk yarı bittiğinde ara transfer döneminde istediği futbolcular alınmaz ise belki de kulüp içerisinde fırtınalar da esebilir.Ah Osman hoca ah.Ne küçüklerin,nede büyüklerin sözünü dinliyorsun.Geçen hafta en iyi kadroya sahibiz derken bu hafta ne değişti de aynı futbolcular birden korkak ve aciz oldular?

Bu kadronun yetersiz olduğunu,sezon başından beri, basınıyla,taraftarıyla sesimizin çıktığı kadarıyla haykırdık.Bizi hiç mi işitmedin? Sesimizi hiç mi duymadın? Giray Bulak çok mu kötü teknik adamdı? Kesinlikle değil ancak onunda elinde ki malzemeye aynıydı.Yani sonuçta aynıydı.Bu takımın teknik direktöre değil genç yetenekli futbolculara ihtiyacı var.Bakın Eskişehirspor’a lig’e -9 puan ile başlayıp şuan +5 puana ulaştılar.Bunu paraya doymuş yada yaşlı futbolcu transfer ederek değil,futbol oynamaya istekli ve aç genç futbolcular ile başarıyorlar.Bu takımın transfer yasakları ve cezaları olmasaydı,şuan sıralamaya göre ligin en dibinde Boluspor’u görebilirdik.

Bu takım dua edin küme düşmesin.Taraftar grubu liderlerinin de dediği gibi ‘’Bu takım küme düşerse,şehir düşer’’      

Yazarın Diğer Yazıları