Zorluklarla mücadele etmeyi bilmemiz lazım

Zorluklarla mücadele etmeyi bilmemiz lazım

Boluspor'un teknik direktörü Muzaffer Bilazer, seri galibiyetlerle hedefledikleri yere ulaşacaklarını söyledi.

08.03.2023

Boluspor'un teknik direktörü Muzaffer Bilazer, seri galibiyetlerle hedefledikleri yere ulaşacaklarını söyledi.

Haber: Burhan Yeşiltaş

Ligde 35 puanla 8. sırada yer alan kırmızı beyazlı ekip, ligin 26. haftasında 11 Mart Cumartesi günü saat 13.30'da deplasmanda karşılaşacağı Tuzlaspor maçının hazırlıklarını Karaçayır Mahallesi'ndeki kulüp tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Bilazer, idman öncesi gazetecilere, takımın hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam ettiğini belirtti. Bilazer, takımın gücüne inandığını ifade ederek, "Umarım arzuladığımız, hedeflediğimiz noktaya seri galibiyetlerle ulaşırız." dedi.

Zorluklarla mücadele etmeyi bilmemiz lazım

Ligin zorluklarına işaret eden Bilazer, "Her maç çok zor çünkü bu ligde her şey olabilir hem yukarısı hem de aşağısıyla alakalı. Zihinsel odağımızın ve gücümüzün yüksek olması lazım. Özellikle Göztepe maçında 1-0 öne geçtik. O maçı o şekil bitirmemiz lazımdı. Bizim için önemliydi. Zorluklarla mücadele etmeyi bilmemiz lazım. Zihinsel odağımızı maçın tamamına yaymak zorundayız. Planımız doğru gitti, iyi işledi. Ama son bölümde biraz fazla geri çekildik. Bundan sonrasını nasıl düzeltebiliriz, nasıl geliştirebiliriz bir sonraki maçta odağımızı nasıl artırabiliriz. Bunları çalışıp bu zorlukları da bu şekilde aşmayı düşünüyoruz" diye konuştu.

“Boluspor’un hedefi yakalaması için doğru ortam var”

Bilazer, Boluspor'un Süper Ligde olduğu yılları hatırladığını dile getirerek, "Boluspor'un bu hedefi tekrar yakalaması için burada doğru bir ortam var. Bu ortamla birlikte bu büyüme sürecine yardımcı olmak istiyoruz. İnşallah bu sene olur. Çok uzak değiliz. Ortam da çok müsait. Boluspor'un yakın bir süreçte bu hedefine ulaşacağını düşünüyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Taraftar

Taraftar
2023-03-09 10:37:00

Muzaffer hoca takımı öyle motive etki seriye yaklamak elden kaçınmaz olur artık bu takım deplasmanda şansımızı kıralım

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu U5T1R