YÜZLER GÜLÜYOR

YÜZLER GÜLÜYOR

Başkan Özcan'dan galibiyet pozu

01.05.2022

Başkan Özcan'dan galibiyet pozu

Ligdeki kötü gidişatına son haftalara kadar dur diyemeyen ve son olarak geçen hafta gerçekleşen şok istifa ile  büyük sıkıntı içerisine düşen Boluspor'da, elini taşın altına koyan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Adana galibiyeti sonrası futbolcularla galibiyet pozu verdi.

Ligin bitimine 4 hafta kala düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalan Boluspor, Adanaspor galibiyetiyle nefes aldı. Haftalardır devam eden kötü gidişata bir de kulüp başkanının şok istifası eklenince elini taşın altına koyan ve takımı ortada bırakmayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Adanaspor galibiyeti sonrasında soyunma odasında futbolcularla galibiyet pozu verdi.

Başkan Özcan, sosyal medya hesaplarından da paylaştığı fotoğrafın altına 'Biz bitti demeden bitmez, çünkü biz anıyla şanıyla Bolusporuz. Bu süreçte sesimize ses, elimize el gücümüze güç veren herkese çok teşekkür ediyorum. Devam edeceğiz...' notunu da ekledi.

Boluspor'un ligde kalması için sık sık yöneticiler ve futbolcularla bir araya gelen ve takımı hiç yalnız bırakmayan Başkan Tanju Özcan, 08 Mayıs 2022 Pazar günü Saat: 16.00'da evinde Samsunspor ile karşılaşacak olan Boluspor'a destek için de tüm şehri stada davet etti.

Köroğlu

Köroğlu
2022-05-03 09:43:44

Bu yüzler üç hafta daha gülmeye etsinler o zaman bolu taraftarıyla o zaman hem yüzler güler bolu taraftarını sevinçe boğarsınız bütün ipler sizin elinizde futbolcu kardeşler

ercan

ercan
2022-05-01 22:47:09

keşke eski hoca ve yönetim çok önce gitseydi biz bu durumları asla yaşamazdık ama daha bitmedi tebrik ediyorum emeği olan herkesi

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu FG8PC