Sakaryaspor maçı hazırlıkları başladı.

Sakaryaspor maçı hazırlıkları başladı.

Boluspor Cumartesi günü oynayacağı Sakaryaspor karşılaşması için hazırlıklarına başladı.

04.04.2024

 Boluspor Cumartesi günü oynayacağı Sakaryaspor karşılaşması için hazırlıklarına başladı. Yenilgiyi oyuncularına unutturmak isteyen Teknik direktör Yalçın Koşukavak antrenman öncesi oyuncuları ile durum değerlendirmesi yaptı.

Boluspor yenilginin şokunu atlatmak istiyor. Sahasında Gençlerbirliği’ ne karşı kötü bir yenilgi alırken temsilcimiz bunu çabuk unutmak istiyor.  Futbolcuları ile antrenman öncesi durum değerlendirmesi yapan Yalçın Koşukavak Oyunculara’’ Kötü oynaya biliriz topa kötü vura biliriz ama biz bunları takım olarak hak etmedik. O kadar çalışıyoruz zaman ayırıyoruz mücadele ediyoruz bunların karşılığı bu olmaması lazım bugün burada her şeyi konuşup yorumlayacağız ondan sonra konuyu burada kapatacağız’’ dedi.

.

Sakaryaspor ile oynayacak olan karşılaşma için ilk antrenmanını yapan Boluspor saha içinde önce yapılan hataları uygulamalı olarak yaparak hatalar tek tek anlatıldı. Daha sonra Gençlerbirliği maçında 90 dakika sahada oynayan oyuncular çalışmayı tamamlarken oynamayan ve sonradan giren futbolcular çalışmaya devam ettiler .

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu OTWNS