REHAvete mi Kapıldın Reha Hoca?

REHAvete mi Kapıldın Reha Hoca?

Gündeme dair Zafer Filiz'den bir yazı...

20.12.2021

Selam ve Dua ile merhabalar,

 

Uzun zamandır yazmaya ara vermiştim ki, “Koyunun olmadığı yerde kendini Abdurrahman Çelebi yerine koyan Reha efendiye kadar!”

 

Ankaragücü maçından sonra “Haddini, hududunu aşıp ve maaşlı bir geçici Boluspor çalışanı olduğunu unutup”, futbol yönetimi başarısızlığının “Mağlubiyetinin kılıfını, taraftara kesmeye” kalkmış.

 

Reha Kemal Erginer Efendi senin gibileri bu camia çok gördü. Barbarosları gördüğü gibi!

 

“Üç kuruş daha fazla alacam” diye, “Maaşımdan, tazminatımdan olmayayım” diye, “Birilerine yaranayım” diye, “Koltuğumu sağlama alayım” diye maaş aldıkları kişilerin yerine kendilerini koyup, Boluspor ismi üzerinden kendini pazarlamaya çalışanları, etiket peşinde koşanları çok gördük!

 

Sonları ne mi oldu? Hepsi gitti Boluspor adı, camiası, taraftarı, basını geriye kaldı.

 

Geçen sene taraftar yoktu, düşmekten zor kurtulduk. Bu sene taraftar yine yok gibi, yine düşme hattının sınırlarında dolaşıyoruz.

 

Stada gelen 100-200 kişi anca olan taraftarlarda sırf “Boluspor’un kötü gidişine tepki olsun” diye “Önce sana, sonra seni o takımın başında hala tutan yönetime İstifa edin demelerinin neresi zoruna gitti?” Ki tüm başarısız takımlarda taraftarın en doğal tepkisidir bu! Ve çoğunun sonu istifayla biter.

 

Bazen “İstifa etmekte bir onurdur!” Sayın Reha Kemal Erginer çamurlaşmadan. “Bir gün o Haksız attığın çamur, gün gelir senin eline de bulaşır!”

 

Baki selam ile…

Remzi Kırıcı

Remzi Kırıcı
2021-12-20 17:55:41

Türkiye'de nice başarılı teknik direktörlerini; taraftarlar zaman olmuş istifasını istemişlerdir. Hiç bir teknik direktör taraftarını dışlamamıştır. Yönetimin yapamadığını, yapması için talimat veren maaşlısı yapıyor. Söz konusu zatın basın açıklaması biter-bitmez yönetim tarafından gönderilmesi gerekirdi. Bu yönetimin inadı-gururu-kibiri-ben seçimle geldim, sorumlu benim-taraftar da kim oluyor? Sorumluluğu yok vb. düşüncelerin sonucu Boluspor'a yazık oluyor.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu IMYWE