O Sene Hangi Sene

O Sene Hangi Sene

Zafer Filiz yazdı...

18.09.2019

Selam ve Dua ile merhabalar.

 

Boluspor da sular durulmuyor. Hele “Kötü niyetle Murada hiç mi hiç varılmıyor.”

 

Amerika keşfedileli yüz yıllar olmuş, biz hala her sene “Amerika’yı keşfediyoruz!”

 

Elimizdekileri kemik, yararlı oyuncuları “Yönetimdeki kişilerin, hocaların hırslarına, menfaatlerine ters geldi” diye gönderip, her sezon 15-20 futbolcuyla kadroyu “Doldur boşalt” yapıyoruz.

 

Her sene son dakika alınan transferler, “Kavgalı, SÖVEREK, ah ederek, beddua ederek” gidenleri “Mal bulmuş Mağribi gibi” tekrar geri alıyoruz. Bir sene besleyip, rehabilitasyonunu yapıp başka takımlara hazırlıyoruz, birde üstüne yüzbinler veriyoruz.

 

Hoca konusuysa, ayrı bir tez konusu her sene! 

 

Hedefe gidilecekler yerine “Lafla peynir gemisi” yürüteceklere yöneldiğimiz için, başarısızlığı da her kötü gidişte kendimizde aramadığımız için, sonuçta “Faturayı hocaya kesip, birde kestiğimiz faturanın da bedelini Bolu halkının cebinden ödetip” yeni hocalara bakıyoruz.

 

Baktığımızda aynı futbolcular gibi “Boşta kalmış, zamanında bize karşı rakipken SÖVMÜŞ, seyirciye hareket çekmiş” kim varsa “Gel birader hacı baba tekkesine”, yâda Mevlana Hazretleri gibi “Kim olursan gel!” düsturu ile hatayı hatayla kapamaya çalışmışız.

 

Başta taraftarı, Basını ve bu şehrin ileri gelenlerini dinlemeyip, “Burnumuzun doğrusuna” gitmişiz. “BİZ” değil “BEN” demişiz yönetimsel anlamda.

 

Ya en acısı nedir derseniz?

 

Boluspor taraftarı artık kişilerin beceriksizliği, egomanyaları, BEN demeleri yüzünden maça gelmiyor, Boluspor yenildiğinde sanki “Hırslandığı kişi veya kişiler yenildi” diye içten içe seviniyor.

 

Ve en kötüsü de “DÜŞSÜN artık” diyor!

 

Aklınızı başınıza devşirin beyler. Başka Boluspor yok! Düşsek kaldıracak kimsemizde yok!

 

Kişilerin, menfaatinizin, makamınızın ve mevkilerinizin değil, Boluspor’un peşinde olun!

 

Baki selam ile…

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu X8WVT