Koşukavak’tan uyarı

Koşukavak’tan  uyarı

Boluspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, düşme hattında olan Altay’la oynayacakları maçla ilgili oyuncularını uyararak, “Zor bir ligde mücadele ediyoruz. Herkes herkesten puan alabilir” dedi.

25.04.2024

Trendyol 1. Lig’in 32’inci haftasında kendi evinde düşme hattında bulunan Altay’ı konuk edecek olan Boluspor, hazırlıklarına devam ediyor. Altay’ın ligin son 3 haftasına girilirken düşmesinin kesinleşmesine rağmen kırmızı beyazlıların teknik direktörü Yalçın Koşukavak, oyuncularını rehavete kapılmamaları konusunda uyardı.

Sabah saatlerinde yapılan çalışmada Teknik direktör Yalçın Koşukavak futbolcularına rakibi ciddiye almalarını ve hata lükslerinin olmadığını ifade etti. Koşukavak, “zor bir ligde mücadele ediyoruz. Onun için bizim rakiplerimiz çok önemli. Bu ligde her takım her takımdan puan veya puanlar alabilir” dedi.

Sabah çalışmasında ilk olarak karşılaşmanın taktiğini anlatıp tek tek futbolcularından uygulamalarını isteyen Teknik Direktör Yalçın Koşukavak son bölümlerde ise U19 takımı ile taktik analizli bir çalışma yaptırdı.

Antrenmanın ilk bölümlerinde gösterdiklerini U19 takımına karşı uygulamalarını isterken kırmızı beyazlı oyuncuların çalışma isteği deneyimli teknik adamın yüzünü güldürdü

Boluspor Perşembe sabahı yapacağı antrenmanla hazırlıklarına devam edecek.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu MNHX4