KAFASI KARIŞIK

KAFASI KARIŞIK

Bir günlük aranın ardından tekrar sahaya çıkan Boluspor Gençlerbirliği, hazırlıklarına devam etti.

29.03.2024

Bir günlük aranın ardından tekrar sahaya çıkan Boluspor Gençlerbirliği, hazırlıklarına devam etti. Geçtiğimiz haftadan beri çift antrenmanla çalışmalarına devam eden Kırmızı Beyazlılar’da Teknik direktör Yalçın Koşukavak, futbolcularına bir gün izin vermişti.

 

Trendyol 1. ligde 28 haftada sahasında Salı günü Saat 17:00'de Gençlerbirliğini misafir edecek olan Boluspor, çalışmalarına devam ediyor. Yoğun çalışma programı ile geçtiğimiz haftadan beri sabah ve akşam olmak üzere günün çift antrenmanla tamamlamıştı. 

Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, oyuncularının yoğun çalışmalarının ardından onlara Çarşamba günü izin vermişti. İznin ardından tekrar sahaya çıkan Kırmızı Beyazlı ekibimiz akşam saatlerinde hazırlıklarına devam etti.  Tamamen maça motive olan ve kafasında şimdiden maçı oynayan kırmızı beyazlılar akşam çalışmasına temposunu yükseltti. Teknik Direktör Yalçın Koşukavak önderliğinde yapılan antrenmanda deneyimli teknik adam oyuncularına sık sık taktik üzerine anlatımlar yapıp uygulama istedi.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu FP9S8