Kafalarda soru işareti bıraktı.

Kafalarda soru işareti bıraktı.

Boluspor'lu futbolculara akşam çalışması yaptırarak günü tamamladı.

27.03.2024

Teknik direktör Yalçın Koşukavak, Boluspor'lu futbolculara akşam çalışması yaptırarak günü tamamladı. Antrenman genelinde forma yarışının olduğu dikkatlerden kaçmazken ilk 11'de kimin oynayacağı da şimdiden kafalarda soru işareti bıraktı.

 

Geçtiğimiz haftadan beri sabah-akşam Kırmızı Beyazlı oyuncuları sahadan çıkarmayan Boluspor teknik direktörü Yalçın Koşukavak, antrenmanları teke düşürdü. Mili takım arası olduğu için en iyi şekilde zamanı değerlendiren Koşukavak bir taraftarıda ligin geride kalan bölümlerinde sahada iyi bir Boluspor’un olması için mücadele ediyor.

Oyuncularına Gençlerbirliği maçında oynayacakmış gibi tüm futbolcuların hazır olmalarını isteyen Yalçın Koşukavak, akşam antrenmanında bunun sinyalini de vermiş oldu. Ligin gidişatının zorluğunu oyuncularına empoze ettiği görünürken kime Gençlerbirliği maçında kime forma vereceği de kafalarda soru işareti bıraktı.

Rakiplerini her hafta farklı analizlerle inceleyen Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, forma rekabetinde ilk 11'de oynattığı farklı farklı  oyuncularla da biliniyor. Kırmızı Beyazlı oyuncular akşam yapılan antrenmanda forma yarışının rekabetini gösterirlerken hocalarının gözüne girmeye çalıştılar .

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu 11FPX