İkiside Faydalı Olacaktır!

İkiside Faydalı Olacaktır!

Boluspor teknik direktörü Turgay Altay, kırmızı beyazlıların kesin olarak anlaşmaya vardığı Kubilay Sönmez ve Adel Bettaieb ile ilgili açıklamalarda bulundu.

25.07.2023

Boluspor teknik direktörü Turgay Altay, kırmızı beyazlıların kesin olarak anlaşmaya vardığı Kubilay Sönmez ve Adel Bettaieb ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Boluspor teknik direktörü Turgay Altay, 26 yaşındaki Fransız forvet oyuncusu Adel Bettaieb’in yarın kampa katılacağını belirtti. Altay ayrıca, Kubilay Sönmez’in ise tam bir takım oyuncusu olduğunu aktardı.

 

Altay, Bursaspor’dan takıma takılan Kubilay Sönmez ile ilgili de değerlendirmelerde bulunarak; “Kubilay zaten önceden takip ettiğim, süper lig seviyesinde oynamış ve gerçekten kalitesi belli. Çıkış arayan bir oyuncu. Bizim kendi oyun sistemimizde önemli parçalardan bir tanesi olacak. Tüm oyuncular için söylüyorum ama Kubilay içinde söyleyebilirim. Herkesin kendi kariyer sezonunu yaşamasını istiyorum. Çünkü göreceksiniz ki sahada çok dominant bir oyun oynayacağız. Oda bu takımın önemli parçalarından bir tanesi olacak” ifadelerine yer verdi.

 

Boluspor’un geçtiğimiz günlerde anlaşmaya vardığı ve Bolu’ya gelmesi beklenen Adel Bettaieb’in referanslarının çok iyi olduğunu söyleyen Altay; “Adel Bettaieb’e gelecek olursak, normalde bugün gelecekti ama Çarşamba günü aramıza katılacak. Oda hem referans olarak çok olumlu referansları var. Aynı zamanda da bizim oyun anlayışımızda da gerçekten fayda sağlayacak bir oyuncu olarak görüyorum. Ümraniye’de döneminde çok iyi bir başlangıç yaptı. Sonrasında farklı nedenlerden dolayı oynama şansını yeterince bulamadı. Bir kalitesi var, net gol vuruşu var. Bir önceki oynadığı dönemde tekrar onun özgüvenini sağlayıp bence ligin en önemli forvetlerinden bizimde kendi oyun tarzımızdaki işleyişinde büyük bir rolü olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu FDEAE