inşallah. Play-Off oynarız

 inşallah. Play-Off oynarız

Boluspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak Tuzlaspor maçı öncesi Bolu basınına açıklamada bulundu.

14.02.2024

İşte Yalçın Hocanın Açıklaması:

 Trendyol 1.Ligin 23.haftasında Tuzlaspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Boluspor, hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Yalçın Koşukavak, “Boluspor, Kocaeli beraberliğine bile üzülüyor hale geldi” dedi. 
Trendyol 1.Ligin 23.haftasında Boluspor, deplasmanda Tuzlaspor ile karşı karşıya gelecek. Geçtiğimiz hafta Kocaelispor’la sahasında 1-1 berabere kalan Bolu ekibi hazırlıklarını sürdürüyor. Isınmayla başlayan antrenman kondisyon çalışmalarıyla devam etti. Sonrasında takım teknik-taktik çalışmaları yaptı.

Antrenmandan önce basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Boluspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, hedeflerinin play-off olduğunu söyleyerek 3 puan peşinde olduklarını belirtti.


“Boluspor, Kocaeli beraberliğine bile üzülüyor hale geldi”


Boluspor’un zor dönemlerden ligin üst sıralarına yaklaştığını dile getiren Yalçın Koşukavak, “Çok şükür, zor dönemlerden geçtik. Buraya kadar geldik. İçeride en son oynadığımız Kocaelispor maçını da kazanmaya yakındık. Kazanamadık. Ama ne mutlu ki artık bugün itibariyle Boluspor, Kocaeli beraberliğine bile üzülüyor hale geldi. Hepimiz açısından gurur verici. Öncelikle Bolulular açısından gurur verici. Takımlarıma sahip çıkıyorlar. Aidiyet duygusu hissediyorlar. Bazı hissetmeyen arkadaşlarımız var, onlar olacak, onlar bizim için yakıt. Bunlar diri tutuyorlar” diye konuştu. 


“Kaybetmeden devam ediyoruz”


Tuzlaspor maçının nerede oynanacağı konusunda bir belirsizlik olduğunu ve bunun da takımı etkileyeceğini ifade eden Yalçın Koşukavak, “Bu haftaki maçla da alakalı Tuzla takımı kadro anlamında çok değişkenlik gösteren bir takım. Hazırlanması biraz zor. Çok bilinmez var. Maçın nerede oynanacağı konusunda hala bugün itibariyle bir durum yok. Bu aslında maçın planlarını da etkileyen bir şey. Stadı ve oynayacağımız sahayı görmemiz gerekiyor. Biz ona göre bir hazırlık yapacağız. Kadro seçimi anlamında. Hangi şartlarda nerede olacağımızı bilmiyoruz. Bir kötü bir şey bizim açımızda. Haber bekliyoruz. İnşallah böyle ikinci yarıya kaybetmeden devam ediyoruz. Kazanarak kaybetmeden devam ederiz inşallah. Play-Off oynarız diye umut ediyorum” dedi. 

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu NQCEO