TFF 1. Lig’de 8 haftalık program açıklandı. Açıklanan programda Boluspor 2 kez hafta içi ve çoğu hafta cumartesi maçına çıkacak, pazar iç saha maçı yok.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ve 28’inci haftaların müsabaka programı şöyle:
21.hafta
7 Şubat Cuma
19.00 Fatih Karagümrük-Hatayspor (Vefa)
8 Şubat Cumartesi
14.00 Giresunspor-İstanbulspor (Giresun Atatürk)
16.30 Eskişehirspor-Altınordu (Stadı henüz açıklanmadı)
19.00 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)
9 Şubat Pazar
14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Ekol Hastanesi Balıkesirspor (Ümraniye Belediye)
14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Keçiörengücü (Kazım Karabekir)
16.30 Osmanlıspor-Bursaspor (Osmanlı)
19.00 Altay-Boluspor (Aziz Kocaoğlu)
10 Şubat Pazartesi
19.00 Akhisarspor-Ekol Göz Menemenspor (Spor Toto Akhisar)
22.hafta
14 Şubat Cuma
19.00 Altınordu-Osmanlıspor (Aziz Kocaoğlu)
15 Şubat Cumartesi
14.00 Hatayspor-Akhisarspor (Antakya Atatürk)
16.30 Boluspor-Cesar Grup Ümraniyespor (Bolu Atatürk)
19.00 Ekol Göz Menemenspor-Eskişehirspor (Menemen İlçe)
16 Şubat Pazar
14.00 Keçiörengücü-Altay (Aktepe)
16.30 Fatih Karagümrük-Giresunspor (Vefa)
16.30 Bursaspor-Adana Demirspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Ekol Hastanesi Balıkesirspor-İstanbulspor (Balıkesir Atatürk)
17 Şubat Pazartesi
19.00 Adanaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (5 Ocak Fatih Terim)
23.hafta
21 Şubat Cuma
19.00 Osmanlıspor-Ekol Göz Menemenspor (Osmanlı)
19.00 Eskişehirspor-Hatayspor (Stat henüz açıklanmadı)
22 Şubat Cumartesi
14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Bursaspor (Kazım Karabekir)
14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Keçiörengücü (Ümraniye Belediye)
16.30 Akhisarspor-Fatih Karagümrük (Spor Toto Akhisar)
19.00 Adana Demirspor-Altınordu (5 Ocak Fatih Terim)
23 Şubat Pazar
14.00 Giresunspor-Ekol Hastanesi Balıkesirspor (Giresun Atatürk)
16.30 Altay-Adanaspor (Aziz Kocaoğlu)
19.00 İstanbulspor-Boluspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
24.hafta
25 Şubat Salı
14.00 Hatayspor-Osmanlıspor (Antakya Atatürk)
16.30 Ekol Göz Menemenspor-Adana Demirspor (Menemen İlçe)
19.00 Fatih Karagümrük-Eskişehirspor (Vefa)
26 Şubat Çarşamba
16.30 Altınordu-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Aziz Kocaoğlu)
16.30 Akhisarspor-Giresunspor (Spor Toto Akhisar)
19.00 Adanaspor-Cesar Grup Ümraniyespor (5 Ocak Fatih Terim)
27 Şubat Perşembe
14.00 Keçiörengücü-İstanbulspor (Aktepe)
16.30 Boluspor-Ekol Hastanesi Balıkesirspor (Bolu Atatürk)
19.00 Bursaspor-Altay (Bursa Büyükşehir)
25.hafta
29 Şubat Cumartesi
14.00 Osmanlıspor-Fatih Karagümrük (Osmanlı)
16.30 Eskişehirspor-Akhisarspor (Stat henüz açıklanmadı)
19.00 Adana Demirspor-Hatayspor (5 Ocak Fatih Terim)
1 Mart Pazar
14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ekol Göz Menemenspor (Kazım Karabekir)
14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Bursaspor (Ümraniye Belediye)
16.30 İstanbulspor-Adanaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
19.00 Altay-Altınordu (Aziz Kocaoğlu)
2 Mart Pazartesi
19.00 Ekol Hastanesi Balıkesirspor-Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk)
19.00 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)
26.hafta
6 Mart Cuma
19.00 Adanaspor-Ekol Hastanesi Balıkesirspor (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Ekol Göz Menemenspor-Altay (Menemen İlçe)
7 Mart Cumartesi
14.00 Keçiörengücü-Boluspor (Aktepe)
14.00 Hatayspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Antakya Atatürk)
16.30 Fatih Karagümrük-Adana Demirspor (Vefa)
16.30 Eskişehirspor-Giresunspor (Stat henüz açıklanmadı)
19.00 Bursaspor-İstanbulspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
8 Mart Pazar
16.30 Akhisarspor-Osmanlıspor (Spor Toto Akhisar)
19.00 Altınordu-Cesar Grup Ümraniyespor (Aziz Kocaoğlu)
27.hafta
10 Mart Salı
14.00 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)
16.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Fatih Karagümrük (Kazım Karabekir)
16.30 Altay-Hatayspor (Aziz Kocaoğlu)
19.00 Ekol Hastanesi Balıkesirspor-Bursaspor (Balıkesir Atatürk)
11 Mart Çarşamba
14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Ekol Göz Menemenspor (Ümraniye Belediye)
16.30 Giresunspor-Keçiörengücü (Giresun Atatürk)
19.00 İstanbulspor-Altınordu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
19.00 Adana Demirspor-Akhisarspor (5 Ocak Fatih Terim)
12 Mart Perşembe
19.00 Osmanlıspor-Eskişehirspor (Osmanlı)
28.hafta
14 Mart Cumartesi
16.30 Fatih Karagümrük-Altay (Vefa)
19.00 Bursaspor-Boluspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
15 Mart Pazar
14.00 Hatayspor-Cesar Grup Ümraniyespor (Antakya Atatürk)
16.30 Adanaspor-Keçiörengücü (5 Ocak Fatih Terim)
16.30 Ekol Göz Menemenspor-İstanbulspor (Menemen İlçe)
19.00 Osmanlıspor-Giresunspor (Osmanlı)
19.00 Akhisarspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Spor Toto Akhisar)
16 Mart Pazartesi
19.00 Altınordu-Ekol Hastanesi Balıkesirspor (Aziz Kocaoğlu)
19.00 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Stat henüz açıklanmadı)