BİR ÇUVAL İNCİRİ BERBAT ETTİK !

BİR ÇUVAL İNCİRİ BERBAT ETTİK !

TFF 1. Lig’in 26’ıncı haftasında Akhisarspor'a sahasında mağlup olan Boluspor'da Teknik Direktör Reha Erginer, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada "Bir çuval inciri berbat ettik" dedi.

13.03.2021

TFF 1. Lig'in 26. haftasında sahasında Akhisarspor'a 10 kaybeden Boluspor'da Teknik Direktör Reha Erginer maçın ardından konuştu. Boluspor adına 6 puanlık bir maç olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Erginer, "Tam anlamıyla final maçıydı diyebilirim. Bu maça çıkarken rakibimizden 7 puanlık avantajla maça çıktık. Maçı kazandığımız takdirde bizim açımızdan ligin büyük anlamda şekilleneceği bir maçtı. Maç istediğimiz gibi geçmedi. Oyunu değerlendirmek farklı, skor farklı. Bu maçlar çok zor maçlar. Yenemiyorsanız, yenilmeyeceksiniz. Ama hiç beklemediğimiz bir mağlubiyet. Rakibe aslında çok da pozisyon vermediğimiz bir maç. Ama bizim de çok üretken olmadığımız, çok gol pozisyonu yakalayamadığımız bir maç. Baktığımızda çok büyük bir avantaj kaybettik. Hem fikstür avantajımız hem puan avantajımız gitti. Son 4 haftalık yaptığımız çıkışın ardından hiç beklemediğimiz bir mağlubiyet ve takım olarak baktığınızda bir çuval inciri berbat ettik diyebilirim" diye konuştu."Gökhan Sazdağı'nın yaptığının doğru olduğunu düşünmüyorum"


Gökhan Sazdağı’nın hakeme yönelik sert eleştirisi sonrası gördüğü kırmızı kartı değerlendiren Erginer, "Kartlar önemli. Bizim her futbolcuya ihtiyacımız var. Hem bu maçta eksiliyoruz hem önümüzdeki maçta oyuncuyu kullanamıyoruz. Önümüzdeki maçta kullanamayacak olmamız bizim için dezavantaj ama orada daha ölçülü şekilde itiraz edilebilirdi hakeme. Hakem, rakip oyuncu yere yattığı pozisyonda orada oyuncu değişebilir. Zaten oyunu durdurmuşsun, tedavi oluyor. O pozisyonda değiştir oyuncuyu. İki dakika tedaviyi bekliyoruz. Tedavi bitiyor ondan sonra oyuncu değişikliği. Tansiyonu yüksek maçlar ama hiçbir şekilde yaptığının doğru olduğunu düşünmüyorum Gökhan’ın. Yine de kontrolünü kaybetmemesi lazımdı" şeklinde konuştu."Sonuca etki edecek hatalar yaptılar”
Karşılaşmada hakemlerin sonuca etki edecek hatalar yaptığını ifade eden Erginer, "Hakemler de insan. Onlar da hata yapabilir. Ama bugün sonuca etki edecek hatalar yaptılar bence. Yediğimiz golde olmayan bir faul çalındı. Ama kesinlikle o golü de hakemin çaldığı faule bağlamıyorum. O başka bir şey. Orada sen kendi işini doğru yapacaksın. Doğru paylaşım yapacaksın, gol yemeyeceksin. Bir de attığımız ama sayılmayan bir gol var. Zaten faul sesi de gelmedi. Hoca santrayı gösterdi. Gol nasıl iptal oldu onu da bilmiyorum. Anlamadım da. Yeniden seyredeceğim. Hakemlerle ilgili çok yorum yapan bir teknik direktör değilim ama bunlar takımların kader haftaları. Çok dikkatli yönetim göstermeleri lazım. Oyuncular gibi onlar da insan ama onların hataları çok pahalıya patlıyor" şeklinde konuştu.

Levent

Levent
2021-03-15 17:12:12

Bir haftadır Akhisar maçının önemini söylüyordun ama dersine iyi çalışmamışsın Reha Hoca. Akhisarın hocası dersine iyi çalışmışki senin kanatlarını kitlemeyi başardı ve Kasongoya pozisyon ürettirmedi. Adam geçen haftanın gollerini iyi seyretmiş ve tedbirini almış peki ya sen!!

M.T.

M.T.
2021-03-14 21:23:39

Sayın hocam kadronu rakibe gore yapman gerekiyor bunun icin 2 en fazla 3 degişiklik yeterli. Alican kötü futbolcu değil ama üzerindeki baskı nedeniyle kendini veremiyor. Yanlış değişiklik idi. Haris iyi futbolcu onu 11 de kullanmalısın. Ankara maçına genç ve dinamik koşan bir kadro ile çıkman lazım. Bu futbolla bizi affetmezler haberin olsun. Bu maçın kaybedilmesinin bir sebebi de rakibi kucumsemek ve erken havaya girmek. Gençler küçümsemez. Cesur ol.

halit canbaz

halit canbaz
2021-03-13 20:28:12

hajdereviçi oynatabilirdinr çuval inciri sen berbat ettin hajdereviçi oynatmıyorsun.geç alican gibi geri vitesi oyuna alıyorsun ofansif gol düşünen arda köksalı harcıyorsun.emin bayram gibi saatli bomba ilk 11de burak bekaroğlu yedekte gyasinin yerine arazı değilde

NEZİR

NEZİR
2021-03-13 20:26:33

HOCA bugün kaleciveoğuzhan haricinde diğer oyuncular hiç olumlu birşey yapmadı yaptığın değişikliklerde anlaşılır gibi değildi kasongoyu çıkartıyorsun kanat oyucusu papayı alıyorsun seninde neyaptığın belli değil

Nihat Ercan

Nihat Ercan
2021-03-13 20:00:19

Hocam maalesef bu maçı sen verdin hiç kusura bakma...Maçı seyrederken 70.dakikada Araz'ı alıp Özfesli'yi sahaya atınca benim için bitti maç. 11'e11 başabaş hatta her an bizim açımızdan gol atabilecek şekilde oyun devam ederken bir anda Alican oyuna girince maçta 10 kişi kaldık. Tabi bunu affetmedi Akhisar, bu tür maçlarda sahada 10 kişi kalmak önemli bir dezavantaj. Zaten son dakika Gökhan da kart görünce 9 kişi kaldık. Yanlış oyuncu değişikliğin olmasaydı en kötü berabere kalırdık diye düşünüyorum. Çok yazık oldu, sıkıntılı süreçten kurtulduk derken şimdi tekrar strese gir, uğraş dur artık. İnşallah önümüzdeki Ankara maçını hemen kazanıp telafi ederiz yoksa durum vahim derim.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu PKBPY