BAŞKA BOLUSPOR YOK!

BAŞKA BOLUSPOR YOK!

Zafer Filiz'den kötü gidişata dair bir yazı...

10.02.2020

Selam ve Dua ile merhabalar,

 

“Gemiyi önce fareler terk edermiş!”

“Dere geçerken at değiştirilmez!”

“İğneyi kendine, çuvaldızı başkasına batır!”

 

Bu deyimlerle, özlü sözlerle yazımıza niye başladık?

Çünkü “Başka Boluspor Yok!”

 

Sezon başından başlayan yanlışlar, hatalar bizi bu hale getirdi! Bir nevi “Bıldır ki yediğimiz hurmalar, şimdi bizi tırmalar” hale getirdi.

Şu şunu yaptı, yapmadı. Kongrede bu bunu dedi, demedi. Şu hoca alındı, bu alınmamalıydı. Transferler rekoru kırdık, ama bu kadar malzemeyle bir helva yapamadık.

Bunun gibi tartışmalar artık “Havanda su dövmekten” öteye gitmeyeceğini bilmemiz lazım.

Kişilerle uğraşırken, elimizden Boluspor kayıp gidiyor!

 

Necip Çarıkçı’yı sevmeye bilirsiniz. Osman Özköylü’den haz etmiyor olabilirsiniz. Yönetimdekilerle kişisel husumetiniz olabilir. Sezon başından beri yapılanları yanlış buluyor olabilirsiniz!

Bunlarda hiçbir sorun yok. Sorun;

Neçip Çarıkçı üzerinden, yöneticiler, hoca ve futbolcular üzerinden oluşan kişisel kin, düşünce, sevmeme ve hatta nefretinizi Boluspor’a sıçratamazsınız!

 

Boluspor lige veda sinyalleri veriyor beyler, bayanlar!

Sen, ben, hepimiz sahip çıkmaz ise matematiksel olarak netleşmese de,

“Görünen Köy kılavuz istemiyor!”

Aman düşerse düşsün, her sene milyonlarca para harcıyorlar da ne oluyor? Necip Çarıkçı başkanken maça gitmem, Boluspor’u izlemem! Düşsün çıkarız seneye. Kapatsınlar kulübü. Ruhsuzlar ve birçok sinkaflı kelimeler sizi anlık rahatlatabilir.

Ya sonra?

Sonra dememek için “Kol kırılacak, yen içinde kalacak!” “Kan kusup, kızılcık şerbeti içtik” diyeceğiz, destek olacağız, köstek değil!

Gün birlik günü. Gün hesaplaşma günü değil!

 

Hesaplarınızı sezon sonuna bırakın. Kalırsakta, düşersekte hesabınızı 31 Mayısa saklayın!

 

Çünkü BAŞKA BOLUSPOR YOK!

 

Baki selam ile…

mustafa kalaycı

mustafa kalaycı
2020-02-10 12:42:55

kardeşim yazdıkların aynen doğru birleşme kenetlenme zamanı başkanmı çıkıp oynayacak belki onunda hataları olabilir fakat bu takımı 3 ligde çarıkcı ve ekibi aldı buralara getirdi yeterki BOLU olarak biz birlik olalım engelleri birer birer aşarız lütfen maçalara gelelim futbolcuları coşturalım selamlar

İLHAMİ ÖZGÖREN

İLHAMİ ÖZGÖREN
2020-02-10 10:07:35

Yorumunuza aynen katılıyorum. Düşersek de kalsak da kendi hesabımızı 31 Mayıs 2020 de yapmalıyız. Şu an destek zamanı. Bakın Eskişehirspora. Helal olsun. 10 puan geride iken de tribünleri dolu idi. Desteklerini esirgemediler. Bu hafta Ümraniye içeride, haftaya İstanbulspor.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu 86Y97