ANTALYADA ÇALIŞMALAR TAMGAZ DEVAM

ANTALYADA ÇALIŞMALAR TAMGAZ DEVAM

Ligin ikinci yarısı için verimli bir kamp devresi geçiren Boluspor''un yeni transferler ile takım gücü üst seviyelere çıktı.

07.01.2024

 Ligin ikinci yarısı için verimli bir kamp devresi geçiren Boluspor'un yeni transferler ile takım gücü üst seviyelere çıktı. Kırmızı beyazlı oyuncuların antrenmanlardaki istek ve arzusu göze çarpıyor. Belek'e geldiği günden beri çift antrenmanlarla yoğun bir tempo geçiren kırmızı beyazlı ekibimiz yaz dönemindeki eksikliklerini kapatıyor.

Trendyol 1.Ligin ikinci yarısına yeni bir sayfa açmaya çalışan Boluspor’da takımın gücüde üst seviyelerde. Antalya-Belek’te tempoyu düşürmeyen teknik direktör Yalçın Koşukavak ligin ikinci yarısına bambaşka bir Boluspor hazırlıyor.

Ligin ilk yarısında fiziksel sıkıntıları çok yaşayan kırmızı beyazlı temsilcimiz ligin ikinci yarısında farklı bir takım görünüşü ile maçlar oynayacağı benziyor. Yeni transferlerde takıma çabuk uyum sağlayıp takım arkadaşları ile takım olma yolunda ilerlerken antrenmanlarda yapılan çalışmalar bunu açıkça belli ediyor.

Akşam antrenmanında 1.5 saat boyunca taktiksel çalışmalarla günü tamamlayan temsilcimiz çalışmalarına aralıksız devam edecek.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu 8KYKO