5. sette kaybettik

5. sette kaybettik

Misli.com Sultanlar Ligi 2. hafta maçında deplasmanda Karayolları ile karşılaşan ekibimiz maçta iki kez geriye düşmesine rağmen setleri eşitlese de öne geçtiği Tie-Break setinin sonlarında tecrübesizliğinin kurbanı olarak 15-12 kaybetti ve karşılaşmayı 1 puanla tamamladı.

13.10.2021

Misli.com Sultanlar Ligi 2. hafta maçında deplasmanda Karayolları ile karşılaşan ekibimiz maçta iki kez geriye düşmesine rağmen setleri eşitlese de öne geçtiği Tie-Break setinin sonlarında tecrübesizliğinin kurbanı olarak 15-12 kaybetti ve karşılaşmayı 1 puanla tamamladı. 

Oldukça heyecanlı geçen maçta ekibimiz oynadığı oyunla ve verdiği mücadele ile salondaki sporseverlerden ve ekranlardan izleyenlerden büyük alkış alırken, temsilcimizin Sultanlar Liginin acemiliğini henüz atamadığı görüldü. Maçın hemen hemen tüm setlerinde tecrübeli rakibine oranla daha iyi bir oyun ortaya koyan Bolunun Sultanlarının setlerin son bölümlerindeki tecrübesizliği skorlara yansıdı.

Karşılaşmada ilk seti, 25-19 kaybeden ekibimiz 2. seti 25-22 kazanarak setlerde eşitli yakaladı. Oldukça heyecanlı geçen 3'üncü seti 26-24 geride tamamlayan takımımız 4. seti 25-19 kazandı ve skoru 2-2'ye taşıdı. Tie-Break setine oldukça iyi başlayan Bolunun Sultanları son bölümlerde istediğini yapamayınca final setini 15-12 kaybetti.        

Bu sonuca rağmen ekibimiz ligdeki ilk puanını hanesine deplasmanda yazdırmayı başarırken, Karayolları karşılaşmadan 2 puan almayı başardı.  

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu BTFV3