ZİRVEDE RÜZGAR SERT ESER!

Futbol takımımız Gaziantep Büyükşehir Belediye'yi kıran kırana bir maç sonrası 2-1 yenerek tüm Bolu'yu sevince boğdu. Geçen yıl, ligin ilk yarısı bittiğinde alınan 23 puanı neredeyse 10 maç bile olmadan yakaladık. Bu kritik galibiyet bize mutluluk ve inanç verdi. Diarra, Santos ve Soner bir tık daha fazla konsantre olarak maçı rakibe hediye etmediler.

İlk devre bittiğinde yedek oyuncularımız sahada ısınırken bir şey dikkatimi çekti. Belediyeli oyuncular çok nizami bir şekilde ciddiyetlerini bozmadan ısınma hareketleri yapıyorlardı. Bizim yedek oyuncularımızın da bundan sonraki karşılaşmalarda aynı ciddiyetle ısınacaklarına eminim.

Kritik bir süreçte Boluspor. Ligdeki yerimiz, iyi giden sonuçlar, Boluspor A. Ş.olma çalışmaları, borçlarımız, 3 yıllık konan hedefin daha  ligin ilk yarısı olmadan isminin konması şu an yönetim kurulu ve teknik ekibin boğuştuğu tatlı sert sorunlar. Bu süreci yönetecek yönetim, teknik kadro ve oyuncu kalitesine sahibiz. Ha!  Hepsi bu sene olur mu derseniz bilemem. Unutmayalım; Yapılan her tercih, diğerinden vazgeçiştir. Keza bunun için söylendi 3 yıl sabır diye.

Yükseklerde rüzgar sert eser.  Bu sertliğe dayanmak için hazır olmak lazım. Hem beyinsel hem de işlevsel. İşimiz zor. Ama imkansız değil tabiki.

Yazarın Diğer Yazıları