ZÜLFİYE DERİNBAY BOLU BELEDİYESPOR’DA

ZÜLFİYE DERİNBAY BOLU BELEDİYESPOR’DA

Bolu Belediyespor 1.Lig Bayan Voleybol Takımımız, 2017-2018 sezonu öncesi transfer çalışmalarını sürdürüyor.

09.06.2017

Bolu Belediyespor 1.Lig Bayan Voleybol Takımımız, 2017-2018 sezonu öncesi transfer çalışmalarını sürdürüyor. Hedefini bu yıl Sultanlar Ligi olarak belirleyen yeşil-beyazlı ekibimiz, tecrübeli pasör Zülfiye Derinbay’ı renklerine bağladı.

 

Bayanlar 1.Liginde Bolu’yu temsil eden Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımımız transfer çalışmalarına başladı. Öncelikli olarak Antrenör sorununu çözüme kavuşturan yeşil-beyazlılar tecrübeli antrenör Gökhan Çokşen’in verdiği rapor doğrultusunda yönetim kuruluda prensipte anlaşma sağladığı oyunculara imza attırmaya başladı. Geçtiğimiz sezon Sultanlar Liginde forma giyen ve uzun süredir görüşme halinde olduğu tecrübeli pasör Zülfiye Derinbay’ı renklerine bağladı.

HEDEFİMİZ BU SENE SULTANLAR LİGİ  

BOBES tesislerinde yapılan imza törenine katılan Kulüp Başkanı aynı zamanda Voleybol Şube Sorumlusu Engin Alemdar, “Hocamızın verdiği rapor doğrultusunda oyuncularla görüşüp prensipte anlaşma sağlıyoruz ve daha sonradan Bolu’ya davet ederek sözleşme imzalıyoruz. Çalışmalarımızı gizlilik içersinde sürdürüyoruz. Şuanda oyuncu piyasası yüksek. Bu yüzden, hocamız ve yönetim kurulumuz ile birlikte karar alıp sağlam adımlar atmaya çalışıyoruz. Kamp sezonuna kadar transfer çalışmalarımızı bitirmek istiyoruz. Hedefimiz bu sene Sultanlar Ligi. Bu doğrultuda transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz ” diye konuştu.  

GÜZEL BİR SEZON BİZİ BEKLİYOR

Daha sonra transferi hakkında açıklamalarda bulunan tecrübeli pasör Zülfiye Derinbay ise “Öncelikle beni transfer ettikleri için teşekkür ederim. İnşallah başarılı bir sezon geçiririm. Bolu Belediyespor’un hak ettiği yere gelmesi için çalışacağım. Elimden gelen bütün katkıyı sağlayacağım, çok güzel bir sezon bizi bekliyor. Taraftarlarımızdan yeni sezonda destek bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu EEHIS