Zahteroğulları'ndan moral yemeği

Zahteroğulları'ndan moral yemeği

Boluspor Yönetim Kurulu, Profesyonel Futbol Takımı ve Teknik Heyeti, Bolu Valisi Sayın Ahmet Zahteroğulları ile Soylu Otel'de akşam yemeğinde bir araya geldi.

18.09.2014

Yemekte konuşan Sayın Valimiz Ahmet Zahteroğulları "Ben aslında bu yemeği sezon başlamadan önce düzenlemek istemiştim ama sizlerin antrenmanları, maç programı veya benim olmadığım zamanlara denk geldi. Bugüne nasip oldu. Aslında bir anlamda da başarınızı kutlama yemeği oldu. Pazar günü bende tribündeydim. Maçınızı izledim. Ben iyi bir futbol seyircisiyim. Dikkatli bir futbol seyircisi olduğumu söyleyebilirim. Hayatımda  bu kadar rahat ve zevkle seyrettiğim çok az maç vardır. İlk Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında da yurtdışındaydım Başkan ile sürekli irtibat halindeydik. Orada nasıl oynandığından, skordan ziyade futboldan da haberdardım. Boluspor çok iyi bir takım oldu. Ben Başkanımızı da, yönetimi de, hocamızı da kutluyorum. Tabii en çokta sizlere teşekkür ediyorum. Bunun devam etmesini diliyoruz. Sizlerden daha yüksek paralar kazanan takımlar kurulmuş olabilir. Futbol para ile oynanmıyor. Futbol yürek ile oynanıyor. Takım olarak oynanıyor. Bunun bir çok örneği var. Öyle olsaydı en çok parayı veren şampiyon ilan edilirdi. Ben o sahada dayanışmanızı, hırsınızı hepsini gördüm. Son dakikaya kadar mücadelenizide gördüm. Çok mutlu oldum. Uzun zamandır böyle bir şeye susamıştık. Bolu'nun zaten geçmişinde bir futbol altyapısı var, bir futbol markası var. O markayı yeniden yaratıyoruz hep beraber inşallah. Buradan hepiniz kazanacaksınız. Burada ki başarı şehire kazandırdığı kadar en çok size kazandıracak. İster bu kulüpte kalın, ister gidin ama hep parmakla gösterilen futbolcular olarak kalırsınız. Başarısız takımın oyuncusunu kimse istemez ya da iyi paralara almak istemez. Ama Başarılı takımın oyuncusu her zaman değerini artırır. Bu işten ekmek yiyorsunuz ama bunu geleceğinizede yatırım olarak görün. Bolu sadece sportif başarı olarak değil aynı zamanda da centilmenliği ile de ön plana çıkmalı. Şampiyon olmanıza çok sevinirim, şampiyonluğa oynamanıza da ama, bu ligin en centilmen takımı olmanıza daha çok sevinirim. Biz onunla daha çok övünürüz. Zaten ikisi bir biri ile doğru orantılı. Genellikle de başarılı olan takımlar en az kart gören takımlardır. Kart görebilir ama ahlaki ile disiplini ile ön plana çıkmalı. Ben tekrar başarılarınızın devamını diliyorum. Burada olduğunuz zaman tribünde olacağız. Deplasmanlara fırsat bulduğumuzda geleceğiz ama yüreğimiz sizlerle olacak. İyi bir takım olduğumuzu tekrar söylüyorum. Ben İl'in Valisi olarak çok tebrik telefonları aldım. Başkanıma ve Hocamada gelmiştir bu telefonlar. Maçı izleyen herkes takımı çok beğenmiş. Bu takımda oynamanın tadını çıkarın. Önce centilmenlik, sonra başarı. İnşalah olursa da şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum." dedi.

Levent

Levent
2014-09-18 22:27:40

Sayın Valim güzel konuşmuş. Bu konuşma takımı havaya sokar. İnşallah şehirde havaya girer. Ondan sonrası kendiliğinden gelir zaten. Sayın Valim bu havayı sürdürmek adına bir adım daha atıp şehrin büyük firmalarını da bir yemekte toplayın. Bu sene farklı olsun herkes elini taşın altına koysun deyin. Bunu ancak siz yaparsınız.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu PMKW7