VOLKAN İNCEKARA YUVAYA GERİ DÖNDÜ

VOLKAN İNCEKARA YUVAYA GERİ DÖNDÜ

VOLKAN İNCEKARA YUVAYA GERİ DÖNDÜ

Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımımız, dış transferde geçtiğimiz sezon Mamak Belediyespor'da forma giyen tecrübeli gard Volkan İncekara'yı kadrosuna kattı.

20.07.2018

Bolu Belediyespor Yönetim Kurulu, 2018-2019 sezonu öncesi transfer çalışmalarını sürdürüyor. Antrenör Murat Yolcu'nun verdiği rapor doğrultusunda öncelikli olarak iç transfere yönelen Basketbol Şube Başkanı Aytaç Eskicioğlu, daha önce iç transferde 4 isimle anlaşma sağlarken, dış transferde de 1 isimle anlaşma sağladı.

İNCEKARA BOLU'YA "EVET" DEDİ

Dış transferde çalışmalarını sürdüren Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımımız, eski oyuncu tecrübeli gard Volkan İncekara ile yeniden anlaşma sağladı. 1 yıl aradan sonra tekrardan Bolu'ya döndüğü için mutluluğunu ifade eden İncekara "Bolu'da daha önce oynadım. Kısa bir sürede olsa ayrı kaldık. Nasip bugüneymiş. Tanıdığım, sevdiğim ve dostlarımın olduğu bir kulübe geldim. İnşallah geçtiğimiz sezonda yarım bıraktığımız işi tamamlamaya geldim. Başarılı olacağımıza inanıyorum. Transferim kulübümüze ve Bolumuza hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu JRG5A