Taraftarda Maçın Hakemine Büyük Tepki!

Taraftarda Maçın Hakemine Büyük Tepki!

Az önce açıklanan maçın hakemi Bülent Yıldırım'a sanal alemde Boluspor'lu taraftarlardan büyük tepki geldi.

23.05.2017

Futbolumuz.com Haber

 

Az önce açıklanan maçın hakemi Bülent Yıldırım'a sanal alemde Boluspor'lu taraftarlardan büyük tepki geldi.

 

İşte o açıklama ve 1-0 kaybettiğimiz Göztepe maçındaki Bülent Yıldırım'ın tartşmalı penaltı kararlı maçın özeti;

 

"Sezonun ilk yarısında Göztepe ile deplasmanda oynadığımız ve son dakikada penaltı ile 1-0 kaybettiğimiz, Günay'ın ceza sahası dışında topu elle tutmasına kart göstermeyen, Rydell Poepon'un pozisyonunda rakibin ceza sahası içinde elle oynamasında penaltı vermeyen, son dakika da ise yan hakem penaltı vermemesine rağmen önce oyunu önce devam ettirerek sonradan penaltı veren ve maçın sonucunda direk etki eden hakem Bülent Yıldırım, Perşembe günü Göztepe ile deplasmanda oynayacağımız Play-Off maçını da yönetecek.

 

Eğer bu maçta da aynı şekilde skora direk etki ederse bunun vebalini kim ödeyecek? Ey TFF ülke de başka hakem kalmadı da o yüzden mi ilk maçı katleden hakemi bu maça veriyorsun?

 

Allah sizleri bildiği gibi yapsın.Yatacak yeriniz yok bu ülkede. Şunu unutmayın bugünün yarını, bu dünyanın öbür tarafı da var ve bütün BOLUSPOR taraftarının iki eli yakanızda olacak.

 

Göztepe Camiasını tenzih ederiz. Tepkimiz sadece TFF ve MHK yöneticilerinedir.

halit canbaz

halit canbaz
2017-05-23 19:44:49

sabıkalı 4 büyüklerin bile sevmediği bırak 4 büyükleri anadolu takımlarının bile sevmediği 1 hakem iğrenç bir mahlukat vijdanını kaybedenlerden biri adalet duygusunu kaybedenlerden biri adalet duygusunu kabeden insan ne hakim ne hakem ne avukat olabilir.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu LDS45