Sait Hocaya Kimse Anlam Veremedi

Sait Hocaya Kimse Anlam Veremedi

Samsunspor maçının 60. dakikasında Boluspor yedek kulübesinde yaşananlara kimse anlam veremedi.

05.11.2017

Futbolumuz.com Özel Haber (İzinsiz Kullanılamaz)

 

Samsunspor maçının 60. dakikasında Boluspor yedek kulübesinde yaşananlara kimse anlam veremedi.

 

Dakikalar 60'ı gösterdiğinde Boluspor'un yeni Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar maç boyunca sahanın kenarında dururken birden yedek kulubesine girdi ve çıkmadı. Yerine Yardımcısı ceza sahasının kenarına geldi.

 

Tam bu sırada Boluspor malzemecisi soyunma odasına gidip elinde spor ayakkabılarla geri döndü. Takım Elbise ve deri ayakkabıyla maça gelen Karafırtınalar sonra sinirli bir şekilde malzemeciyle soyunma odasına tekrar gitti.

 

Aradan geçen 5 dakikadan sonra Sait Karafırtınalar üstüne spor giyinerek ve gelen spor ayakkabılarıda ayağına giyerek tekrar saha kenarındaki yerini aldı.

 

Geçen yaklaşık 10 dakikalık sürede takımı yardımcı hoca yönetti. Boluspor tarihinde varmıdır bilinmez ama ilk kez bir hoca takımı sahadayken üstünü değiştirerek iki ayrı kıyafetle takımını yönetmiş oldu.

 

Hocanın kıyafet ve ayakkabı değiştirerek totem mi yaptığı? Yoksa deri ayakkabısının yırtılmazsı sonucu gelen spor ayakkabıyı kıyafetine yakıştırmadığı için üstünü tamamen değiştirip spor giyindiği merakkonusu oldu.

 

Fotoğraflar: Ertuğrul Turan

Haberin Fotoğrafları

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu IXAZT