Rekho'dan şok haber!

Rekho'dan şok haber!

Boluspor defansının bel kemiği Giorgi Rekhviashvili’den kötü haber geldi. Altınordu karşılaşmasının 43’üncü dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Gürcü oyuncunun sol çapraz bağlarının koptuğu açıklandı.

19.10.2014

Kendi sahamızda golsüz berabere kaldığımız Altınordu maçının ardından herkes kaybedilen iki puana üzülürken, bir üzücü haber de savunma oyuncusu Rekho’dan geldi. Karşılaşmanın 43’ünc dakikasında rakibe kayarak müdahalede bulunan yabancı oyuncu, bir daha yerinden kalkamadı. Takım masörlerinin müdahalesinden sonra sakatlığı ciddi olduğu anlaşılan Rekho, sedye ile soyunma odasına götürüldü.
 
Eşi ağladı
 
Gürcü oyuncudan maç sonunda üzücü haber geldi. Şuana kadar 6 karşılaşmada bin 33 dakikada sahada kalan Rekho’nun sol diz arkasındaki çapraz bağlarının koptuğu açıklandı. 36 yaşındaki futbolcunun en az 3 ay sahalardan uzak kalabileceği öğrenildi. Karşılaşmayı tribünden izleyen Rekho’nun eşinin ise sakatlıktan sonra ağladığı görüldü. MR’ı çekilecek olan oyunun tedavisine hemen başlanacağı belirtildi.
 
Zaten sakatmış
 
Takımın en istikrarlı oyuncusunun ciddi sakatlık yaşaması tartışmaları da beraberinde getirdi. Çünkü, yabancı oyuncu haftalardır sakattı. Maçlara sakat sakat çıkıp mücadele ediyordu. Bu sakatlık daha ciddi boyutlara ulaşmaması için dinlendirilmesi gereken Rekho, hep sahada yer aldı. Maç sonunda Rekho’nun sakat sakat oynatılmasını ilişkin soruya yanıt veren Yardımcı Antrenör Ümit Şengül, “Sakatlığı vardı. Ama kendisi oynamak istiyor” yanıtı verdi.

Haber: Murat Çelik

Haberin Fotoğrafları

hakan

hakan
2014-10-19 11:38:14

Bu hocayi daha nekadar cekicez bi bilen varmı? Bişey olmuyosa olmuyodur neyin inadidir bu.neden bu puan kayiplarina sessiz kalıyoruz hedefimiz nedir? Baska hocam yok? Biz neden geçen seneden ders almıyoruz bu ne utanmaz lik ne Pişkinliktir. .çekip gitsene hoca hangi takım oturcakmis bizi oturtucaklar sonra. .

hakan

hakan
2014-10-19 11:37:31

Bu hocayi daha nekadar cekicez bi bilen varmı? Bişey olmuyosa olmuyodur neyin inadidir bu.neden bu puan kayiplarina sessiz kalıyoruz hedefimiz nedir? Baska hocam yok? Biz neden geçen seneden ders almıyoruz bu ne utanmaz lik ne Pişkinliktir. .çekip gitsene hoca hangi takım oturcakmis bizi oturtuyolar başka yere

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu MRDHT