Rekabet artacak ve oyun seviyemizde üst düzeye çıkacak

 Rekabet artacak ve oyun seviyemizde üst düzeye çıkacak

Teknik Direktör Fuat Çapa'nın maç sonu açıklamalarda bulundu.

29.09.2017

"İlk 15-20 dakika çok kötü oynayan bir Boluspor vardı. Rakiple birlikte oynamaya çalıştık. Biraz daha sakin kalmamız gerekiyordu. Biraz daha kendi oyunumuzu oynamamız gerekiyordu. Rakibin tarzında oynamaya çalıştık. 20-25 dakikalık süreçte geçişleri iyi yapamadık. İkinci bölgede almış olduğumuz topları ve final paslarını iyi yapamadık. Gereksiz top kayıpları yaşadık.

 

Çok talihsiz bir şekilde de geriye düştük. Çünkü atılan şut bizim oyuncumuza çarpıp gol olması açıkcası beklemediğimiz duruma düşürdü. Yapmış olduğumuz değişikliklerden sonra biraz daha dengeyi koruduk ama sahanın her tarafında final paslarını vermeye çalıştık. Oysa biraz daha sakin kalmamız gerekiyordu. Devre arasında bunu oyuncularımızla konuştuk. Biraz daha sakin olmamız gerektiğini ve kendi oyunumuzu oynamamız gerektiğini söyledik. İkinci devrede tamamen farklı bir Boluspor vardı. Belkide bu sezonun en iyi oyununu oynadık. Ben 6-7 tane pozisyon saydım. 3 tanesi çok netti.

 

Bu tür karşılaşmalarda şansta sizinle beraber olacak. Futbol şansı bizimle değildi. Bu bir gerçek. Girmiş olduğumuz pozisyonlar bizim adımıza sevindirici. Kaçırmak tabiki üzücü. 2 haftalık bir sürecimiz var. Bu süreçte çok iyi çalışıp üzerine koyarak devam etmemiz gerekiyor. Yavaş yavaş sakat olan oyuncularımızda aramıza katıldığı zaman takım içerisinde rekabet artacak ve oyun seviyemizde üst düzeye çıkacak. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın."

ahmet

ahmet
2017-09-29 23:38:30

hoca şerefın haysıyetın onurun varsa derhal ıstıfa et elındekı kadro sampıyonluk ıcı yeterlı ama sen yetersızsın becerıksızsın sıfırsın,necıp baskanım bu adamın arkasında durma u 21 takımı 3 yıldır sampıyonolmuş adam durmadan trnsfer ıstıyor ordan3.5 tobcu alıp takıma monte edemıyor adam topdan topcudan anlamıyor baskanım bolusporun elındekı oyuncular tekrar soyluyorum yeterlı baskanım ertugrl saglam veya nurulah saglam engın ıpekoglu bırını takımın basına getır transferde kesınlıkle yapma gor sezon sonu nerdeyız bu hoca futbocunun pıskolecısınden anlamıyor tobcuları sogutuyor kusturuyor.saygılar,

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu F3FBT