Reha Erginer'den önemli açıklamar

Reha Erginer'den önemli açıklamar

Teknik Direktör Reha Erginer antrenman öncesinde açıklamalarda bulundu. Erginer, Samsunspor ve Adana Demirspor karşılaşmalarında çok iyi oynadıkları bölümlerin olduğunu belirterek, "Oyunu 90 dakikaya yayarak, o Boluspor'u sahaya yansıtmak istiyoruz" dedi.

01.10.2014

Erginer, oynanan maçlardaki hatalarının farkında olduklarını bildirirken "Sahamızda Adana Demirspor'a yenildik. Oynanan oyunla, skoru karşılaştırdığınız zaman maçın hakkı bu değilmiş gibi görülüyor. Bizim bahanelere sığınacak ne durumumuz var ne de öyle bir niyetimiz var. Sonuç olarak 3-0 mağlup olduk. Bakıyoruz 'nerelerde hata yaptık' diye." şeklinde konuştu.
 
Erginer, haftayı yoğun bir çalışmayla tamamlayacaklarını kaydederek, "Önümüze bakmak zorundayız. Bizim için alınan sonuç istenilen, kabul edilebilen bir sonuç değildi. Biz bu sonuca tepkimizi sahada göstermeliyiz. Samsunspor ve Adana Demirspor karşılaşmasında, çok iyi oynadığımız bölümler var. Onu 90 dakikaya yayarak, o Boluspor'u sahaya yansıtmak istiyoruz" ifadesini kullandı.
 
Ligdeki bütün takımların birbirini yenebilecek kapasitede olduğunu dile getiren Erginer, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Lige çok büyük bütçelerle başlayıp, onun karşılığını puan olarak yazdıramayan takımlar var. Beklenen performansın üzerinde performans gösteren takımlar var. İyi başlangıç yapan takımlar var. Bunlar bu lig için doğal. Bu ligin başlangıcı şimdi ama esas benim için başlangıç uzun vadelerde. Lige çok kısa bakmamak lazım. Çünkü bu ligdeki başlangıçlarla bitirişler çok farklı oluyor."

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu P9KAW