PFDK BU KEZ ŞAŞIRTTI!

PFDK BU KEZ ŞAŞIRTTI!

PFDK BU KEZ ŞAŞIRTTI!

Boluspor bu sezon sahasında oynadığı maçların tamamında PFDK’ya sevk edilirken hafta sonu oynanan Giresunspor karşılaşmasında PFDK’ya sevk edilmemesi şaşkınlıkla karşılandı.

04.11.2014

Haftayı Giresunspor beraberliği ile kapatan Boluspor’da maç sonrası PFDK kararlarını bekliyordu. Bu sabah TFF’nin sitesinden açıklanan disiplin sevklerinde Boluspor’un isminin yer almaması herkesi şaşırttı.  2014-2015 sezonunda sahasında oynadığı Manisaspor maçında 10.000 TL, Adana Demirspor maçında 20.000 TL ve Altınordu maçında 40.000 TL para cezasına çarptırılan kırmızı beyazlı takım bu cezaları büyük şokla karşılamış ve bu hafta oynanan Giresunspor maçından önce resmi siteden açıklamada bulunmuştu.
 
Resmi siteden yapılan açıklaması etkili oldu…
 
Boluspor Kulübü geçtiğimiz hafta içersinde resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada PFDK’dan gelen cezaların kulübü maddi anlamda zarara uğrattığını ve Giresunspor maçında durumun devam etmesi sonucunda saha kapatma cezası alınacağını duyurmuştu. Boluspor taraftarı yapılan açıklamaya duyarlı davranıp Giresunspor karşılaşmasında çirkin ve kötü tezahüratta bulunmayarak kulübün ceza almasını önledi. Cezalar için resmi siteden taraftarı uyaran Boluspor yönetimi ceza alınmayan haftada yine resmi siteden taraftara teşekkür edip etmeyeceği ise merak konusu oldu.   

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu B6WW8