Passolig çilesi

Passolig çilesi

Boluspor sezonun ilk iç saha maçında Manisaspor’u ağırlarken maçtan önce ilk kez uygulanan passolig sıkıntısı yaşandı. Sezon başlamasına rağmen Atatürk Stadyumun’daki eksikler gözden kaçmadı.

30.11.-0001

2014 -2015 sezonunda evinde ilk kez seyirci karşına çıkan Boluspor sezon açılışını da bu maçla yaptı. Şehir stadında hazırlık maçı oynamayan kırmızı beyazlı takım ilk denemesi Manisaspor maçında yapmış oldu. Maçtan önce basın tribünün olduğu turnikelerde kartların okumaması kısa süreli problem oluşturdu. Bu sorunun farklı bir yöntemle halledilmesi sonrası basın mensupları stadyuma girebildi.

 

Tribünler Passolig’den etkilendi

Bu sezon ilk kez uygulanan passolig tribünleri vurdu. Bolu Atatürk Stadyumunda oynanan maçta tribünlerde yaklaşık 1000 – 1500 seyircinin olması uygulamanın hala anlaşılmadığını gösterdi. Maçtan önce passolig kartı almak isteyen taraftarlar gişelerden elleri boş döndü.

Skorbord çalışmadı

Passolig’in haricinde Bolu Atatürk Stadyumunda bazı eksikler göze çarptı. Kale arkasında bulunan skorbord tabelası çalışmaması gözlerden kaçmadı.

Boluspor yedek kulübesi ilk kez…

Boluspor evinde Manisaspor’u ağırladığı maçta bir ilk yaşandı. Daha önce basın tribünün önünde yer alan Boluspor yedek kulübesinde bu maç Manisaspor oturdu. Bu değişikliğin nedeni ise merak konusu oldu.