Ölü Toprağını Attık!

Ölü Toprağını Attık!

Boluspor'un çiçeği burnunda Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, maç sonu açıklamalarda bulundu.

05.11.2017

Boluspor'un çiçeği burnunda Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, maç sonu açıklamalarda bulundu.

 

Sait Karafırtınalar;

 

“Oyuncularımı tebrik ediyorum. Çok önemli bir galibiyet aldık. 90 artıda gelmesi daha da sevindirici. Oyuncularımın ne kadar arzulu ve istekli olduğunu gösteriyor. 4 haftadır üzerimizde ölü toprağı vardı.

 

Oyuncularım geçen hafta Çaykur Rizespor maçında bunun sinyalini vermişlerdi. Belki 2 ve 3 gol atabileceğimiz bir maçtı. Bunun yanında pozisyonda verdik ama önde oynamanın bazı dezavantajları var. Bir dahaki maçlarda bunu en aza indirip gol sayılarını artıracağız inşallah. Özgüven çok önemliydi. Bunu kazandık.

 

Kırmızı bölgeden çıktık. Bundan sonra alacağımız her galibiyet bizi en az 2 sıra daha yukarıya çıkaracaktır. Camiaya hayırlı olsun.” dedi.

Boluspor teknik direktörü Sait Karafırtınalar, Samsunspor galibiyeti sonrası açıklamalarda bulundu.

Karafırtınalar şunları söyledi;

“Oyuncularımı tebrik ediyorum. Çok önemli bir galibiyet aldık. 90 artıda gelmesi daha da sevindirici. Oyuncularımın ne kadar arzulu ve istekli olduğunu gösteriyor. 4 haftadır üzerimizde ölü toprağı vardı. Geçen hafta Çaykur Rizespor maçında bunun sinyalini vermişlerdi. Belki 2 ve 3 gol atabileceğimiz bir maçtı. Bunun yanında pozisyonda verdik ama önde oynamanın bazı dezavantajları var. Bir dahaki maçlarda bunu en aza indirip gol sayılarını artıracağız inşallah. Özgüven çok önemliydi. Bunu kazandık. Kırmızı bölgeden çıktık. Bundan sonra alacağımız her galibiyet bizi en az 2 sıra daha yukarıya çıkaracaktır. Camiaya hayırlı olsun.”

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu 9OCUJ