Mustafa Durakla 1 Yıl Daha

Mustafa Durakla 1 Yıl Daha

Boluspor geçtiğimiz sezon Bolusporda forma giyen Mustafa Durak'la 1yıl garanti 1 yılı opsiyonlu yeniden anlaşma sağladı.

06.06.2018

Boluspor geçtiğimiz sezon Bolusporda forma giyen Mustafa Durak'la 1yıl garanti 1 yılı opsiyonlu yeniden anlaşma sağladı.

 

Kulübümüz, Profesyonel Futbol Takımı oyuncularımızdan Mustafa Durak ile yeniden anlaşarak 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.

 

İmza töreninde konuşan Başkanımız Necip Çarıkcı “Dış transferde Darıca Gençlerbirliği’nden Gökhan Köstereli ve Hayrullah Bilazer’i kadromuza kattık. İç transferde ise geçtiğimiz sezon aramıza katılan, kamp dönemi görmeden lige başlayan ama yine de çok önemli katkı sağlayan, özellikle kişiliğini çok sevdiğimiz ve Sait Hocamızın olumlu raporu doğrultusunda da Mustafa Durak ile 1+1 opsiyonluk 2 yıllık sözleşme imzalayacağız. Mustafa Durak geçen sezona göre bu sezon daha iyi olacak. Daha fazla verim bekliyoruz. Camiamıza hayırlı olsun” İfadelerini kullandı.

 

Mustafa Durak ise “Ben öncelikle Başkanımız Necip Çarıkcı’ya ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Geçen sezon transfer döneminin son günlerinde Boluspor bana kapısını açtı. Başkanımızın söylediği gibi kamp dönemi geçirmedim. İnşallah bu sene çok farklı bir Mustafa Durak göreceğiz. Bu sezon kampa takımla başlayacağım. Umarım bu sene hem takım adına, hem benim adıma daha güzel geçer. Sait Hocamıza da teşekkür ediyorum. Beni tekrar takımda görmek istediği için. İnşallah iki taraf içinde hayırlı olur” şeklinde konuştu.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu AFYUA