MİLLİ DAVET

 MİLLİ DAVET

Bolu Belediyespor Bay-Bayan Hokey Takımı oyuncularımız U16, U21, Büyük Erkekler ve Büyük Bayanlar da Milli Takım Kamplarına davet edildi.

17.06.2017

Bolu Belediyespor Bay-Bayan Hokey Takımı oyuncularımız U16, U21, Büyük Erkekler ve Büyük Bayanlar da Milli Takım Kamplarına davet edildi. Kulübümüz sporcularından toplam 17 sporcu geçtiğimiz gün Milli Takım kamplarına katıldı.

HABER: RANA ÖZBAY

2016-2017 Sezonunda bünyemize kattığımız Hokey Takımımız, her geçen gün meyvelerini vermeye devam ediyor. Öncelikli olarak salon ve açık alanda elde ettiği başarılarla bu yıl adından sıkça söz ettiren ve katıldığı lig maçlarından başarılarla ve kupalarla dönen Bolu Belediyespor Hokey Takımı sporcularımız ve antrenörlerimiz milli takıma davet edildi. Hokey Takımı Antrenörümüz Yasin Yükseler ve Ercan Ayabatan A Milli Hokey Takımı başına getirilirdi.

U21 Erkek Milli Takımımız 16-22 Temmuz tarihleri arasında Rusya’da, A Milli Erkek Takımımız ise 30 Temmuz-6 Ağustos tarihleri arasında Hırvatistan’da yapılacak Avrupa Şampiyonasında mücadele edecek.

U21 Kadın Milli Takımımız 16-22 Temmuz’da Çek Cumhuriyeti’nde, A Milli Kadın Takımımız ise 30 Temmuz-6 Ağustos tarihleri arasında Hırvatistan’da Avrupa Şampiyonası’na katılacak.

U16 Kız Milli Takımımız 12-15 Temmuz tarihleri arsında Fransa’da yapılacak Avrupa Şampiyonasında mücadele edecek.

 

Bolu Belediyespor Bay-Bayan Hokey Takımımızdan milli takıma davet edilen sporcular ise şöyle;    

 

A MİLLİ TAKIM TEKNİK KADRO

Yasin Yükseler

Ercan Ayabatan

U16 YAŞ ERKEKLER

Furkan Özkılıç

Semih Alagöz

U21 YAŞ ERKEKLER

Mert Taşkaya

Akif Tamer Tompul

Tolat Eyüp Aykan

U21 YAŞ BAYANLAR

Elif Gizem Cengiz

Hazime Nur Kızılırmak

Hande Gündoğmuş

BÜYÜK ERKEKLER

Numan Poyraz

Onur Açıkgöz

Kadir Kersin

Orhun Özel

Vakıfcan Kılınç

BÜYÜK BAYANLAR

Ayla Esen

Selin Güzeller

Kübra Güzelal

Özge Çalayır 

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu 9RMJW