Maçı dev ekranda izlediler

Maçı dev ekranda izlediler

Bolusporlu taraftarlar , Bodrumspor -Boluspor arasında oynanan maçı Bolu belediyesinin kurduğu dev ekrandan izlediler.

16.05.2024

Bolusporlu Taraftarlar , Bodrumspor -Boluspor  arasında oynanan  maçı Bolu belediyesinin kurduğu dev ekrandan izlediler.

Ellerinde Boluspor bayrakları ve Boluspor formaları ile  maçı izlemeye gelen Bolusporlu taraftarlar maçı büyük bir heyecan içinde seyretti.

Karşılaşmayı taraftarlarla birlikte Belediye Başkanı YardımcılarıRasim Özdemir ve Leyla Beykoz da izledi. Karşılaşmanın sonunda Bolusporun  2-0’lık mağlubiyeti  ve turu atlayamaması büyük bir üzüntüye  neden oldu. 

Belediye tarafından sağlanan bu hizmetten dolayı Başkan yardımcısı Özdemir'e  Boluspor taraftarları teşekkür etti 

Haberin Fotoğrafları

Remzi Kırıcı

Remzi Kırıcı
2024-05-16 19:57:18

Kenan Özer adındaki kişi (futbolcu desem diğer futbolculara hakaret olur) maçta her pisliği yapıyor, maçın uzatma dakikalarında maçtan alınırken; hakem ile el sıkışıyor, yani hakeme teşekkür ediyor. Bu futbolcu; N. Oulare'ye kırmızı kart ile attırmak için bütün pislikleri yapıyor, sahte düşme, hakemi aldatma her şeyi yapıyor, fakat TFF'nin atadığı hakem bu futbolcunun seviyesinde kurnaz olmadığı için, anlattıklarımı görmesi mümkün değil. Teknik direktörümüz sanki galipmişiz gibi futbolcu değişimlerini son dakikalarda yapıyor, basın toplantısında; Berk Yıldız kaç isabetli pas verdiğini ve kaç defa topu gereksiz tutarak, zamanında pas vermeyerek, kaç defa rakip futbolcuya kaptırdığı anlatırsa seviniriz. Bu sezon tek kişi bütün yükü kaldırdı, görevini yaptı, o da Boluspor Başkanımız.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu WCPME