Karda kışta amatör

Karda kışta amatör

Bolu Amatör\'de 8. hafta geride kalırken ligin ilk iki sırasında bulunan Mudurnuspor ve Özel İdare Köroğlu farklı kazandı.

30.11.-0001

 

Haber:Oğuz Akyüz

Özel İdare acımadı

Pazar günü saat 10:00'da karaçayır'da oynanan maçta Özel İdare Köroğlu zayıf rakibi Kıbrısçık Spor'u 7-0 mağlup etti.Mudurnu Spor'un en yakın takipçisi Özel İdare bu haftayı'da farklı kazanarak aradaki 1 puanlık farkı korudu.Amatör lige kalite katan takımlardan biri olan Özel İdare Köroğlu gelecek haftalarda liderliği yükselebilecek mi merak konusu.

Mudurnu Spor taş gibi

Amatör ligin üst sıralarını ilgilendiren maçta Mudurnu SPOR ligin güçlü ekiplerinden Yumrukaya'yı 9-1 gibi farklı skorla yenerek liderliğini sürdürdü.Yumrukaya'nın bu şok sonucu nasıl atlatacağı amatörde merak edilen sorulardan biri.Mudurnu Spor bu hafta bir kez daha bu ligin üstünde bir takım olduğunu ispatladı ve bal lige'ne hazır olduğunu gösterdi.

Kızıkspor kaldıgı location_idden

 Bu hafta Sebenspor’la karşılasan Kızıkspor zor geçen maçta 4-3 kazanmasını bildi.Haftanın en iyi maçları arasında location_id alan maç Kızıkspor’u sampiyonluk potasında tuttu.Sebenspor 8 hafta sonunda henüz puan alamadı.

Yeniçağ rakibini aşağı itti

Alt sıraları yakından ilgilendiren maçta Yeniçağ rakibi Göynük İdman Yurdunu 3-2 mağlup etti.Rakibini alt sıraya iten Yeniçağ rahat bir nefes aldı.Göynük İdman Yurdunu önümüzdeki haftalar ne yapacağı merak konusu.

Mengen BLD haftayı rahat geçti

Alt sıraları yakından ilgilendiren maçta Mengen Bld rakibi Bolu Bld 3-1’lik rahat skorla geçerek rakibini alt sıralara itti.Mengen Bld bu haftaki galibiyette rahat bir nefes aldı.Bolu BId ligin dibine demir attı.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu ZN6GQ