Karafırtınalar Neden Olmasın?

Karafırtınalar Neden Olmasın?

Karafırtınalar Neden Olmasın?

Boluspor Direktörü Sait Karafırtınalar, bugün gerçekleştirilen antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

27.11.2017

Boluspor Direktörü Sait Karafırtınalar, bugün gerçekleştirilen antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 

Karafırtınalar;

 

"10 haftada 8 puan, 3 hafta 9 puan iyi bir çizgi. Oyuncuların coşkusundan, istek ve arzudan son derece memnunum. 14 günde 4 tane maç oynayacağız. Bunların 3 tanesi deplasman. Hakikaten ağır bir periyottan geçiyoruz. Deplasmanda gol yemeden alınan 6 puan çok önemliydi takımın geleceği açısından. Hedeflerimiz çok farklı. Oyuncularım bunu farkına vardı. Özgüvenleri arttı. Önümüzdeki maçlarda da bunu devam ettirip, aynı coşku ve kaliteyle gol yemeden bu işi bitirmek istiyoruz. Pazartesi günü geldik, 2 gün antrenman yaptık. Sonra Elazığ’a gittik. 30 saatten fazla yolculuk yaptık.

 

Gene bir deplasman yapacağız. Yine bir 4 saatlik bir yolculuk var. Kolay olmayacak. Rotasyon yapacağız. Oldukça büyük bir rotasyon yapacağız. Aşağı yukarı ilk on birin tamamını değişik oynatabiliriz. Bu rotasyon iddiamız yok anlamına gelmesin. Kupada da iddialıyız. Gidebildiğimiz kadar gideceğiz. Kazanmak için oynayacağız. Çok samimi söylüyorum böyle bir puan hedefim yok. Her maçı kazanmak hedefim. Oyuncuları kazanabiliriz şeklinde motive etmeye çalıştık. Bunun 3 tanesini de kazandık. Onlarda gördü, ‘neden olmasın’ dediler.

 

Sonuna kadar hepsini kazanacağız anlamına gelmiyor. Ama kazanabiliriz de. Takımda potansiyel var. onun için mücadele edeceğiz. Her maça 1 tane maçımız var gibi hazırlanacağız. Bu şekilde hareket edeceğiz.”

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu BU0P8