JOTUN’DAN FARKLI BİTİRİŞ

JOTUN’DAN FARKLI BİTİRİŞ

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Veteranlar Futbol Turnuvasında A grubu son hafta maçında çeyrek finale çıkmayı garantileyen Jotun Hisarspor, hiçbir iddiası bulunmayan Saha Komiserleri Derneği karşı karşıya geldi

10.07.2018

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Veteranlar Futbol Turnuvasında A grubu son hafta maçında çeyrek finale çıkmayı garantileyen Jotun Hisarspor, hiçbir iddiası bulunmayan Saha Komiserleri Derneği karşı karşıya geldi. Sahadan 8-0 galip ayrılan Jotun Hisarspor grubunu 3’üncü sırada tamamladı.

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Cezmi Oflaz adına gerçekleştirilen Veteranlar Futbol Turnuvasında A grubu son hafta maçları Karaçayır Spor Tesislerinde oynandı. Grubun çeyrek finali garantileyen ekiplerinden Jotun Hisarspor son maçta grupta hiçbir iddiası bulunmayan Saha Komiserleri Derneği ile karşı karşıya geldi. Üst sıralardaki sıralamaları değiştirecek olan mücadeleye etkili başlayan Jotun Hisarspor rakibi zayıf karşısında rahat bir oyun sergiledi ve ilk 30 dakikalık devreyi önde kapattı. İkinci yarıda da sürprize izin vermeyen Jotun Hisarspor sahadan 8-0 galip ayrılarak grup maçlarını tamamladı. Bu sonucun ardından 3’üncü sıraya yerleşen Jotun Hisarspor B grubunun ikincisini beklemeye başladı. Saha Komiserleri Derneği ise geçen hafta aldığı üç puanla grubunu 7.sırada tamamlayarak veda etti.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu 1BXC3