İşte beğenilmeyen golcü

İşte beğenilmeyen golcü

Boluspor'a transfer olduğunda kamuoyu tarafından pek makul transfer olarak görülmeyen Kenan Şahin 3 haftada attığı 2 golle takımını sırtladı.

20.09.2014

Haber: Hasan Arslan

Daha önce oynadığı takımlarda golcülüğü ile pek ön plana çıkmayan Kenan Şahin Boluspor'da kendine geldi. PTT 1. Lige bomba gibi giren tecrübeli golcü 3 maçta iki gol kaydetti.

 

halit canbaz

halit canbaz
2014-09-21 07:02:33

dedemisin ninemisin bilmem.bildiğim emrah metoğluna alternatif gelen adamın 3 haftada 2 gol attığı amrah metoğlunun sezon boyu 8 gol attığıdır.yine aynı emrah metoğlunun 3 haftada ankarasporda ilk 18de olduğu ve sadece 9 dakika oynayabildiğidir.emrah metoğlu uzaktan şut bile çekmezken adamın kaleyi defalarca yoklayıp gol için çabaladığıdır.pozisyon arayıp diğer arkadaşlarına pozisyon yaratmak için çabaladığıdır.emrah metoğlunun ise geçen sene yattığı ve sitelere yansıyan 1 pozisyonda ali beykoz başarısız gidiyor diye adeta oynadığıdır.EVET BOLU SAMSUNU YENMEDİ.BU ŞARTLARDA YENEMEZDİ.ZİRA HAKEM SON DAKİKADA ACEMİ ÇAYLAK GİBİ 1 ÖNCEKİ POZİSYONUN ETKİSİYLE PENALTI VERDİ.TARAFTARDAN YADA FEDERASYONDAN YADA SPOR BAKANININ SAMSUN MİLLETVEKİLİ OLMASINDAN DOLAYI FIRÇA YEMEKTEN KORKTU KİMBİLİR.ZİRA 2 DÖNEMDİR HATTA 3 DÖNEMDİR SPOR MBAKANLARI HEP SAMSUNLU

dede

dede
2014-09-21 00:07:31

lan neyi sırtladı samsunu yendikte benim haberimmi yok

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu 5RNKQ