İki oyuncu ile sözleşme imzalandı

İki oyuncu ile sözleşme imzalandı

Basketbol şubemiz, iç transferde Burak Dündar, dış transferde Ersan Özseven ile sözleşme imzaladı.

27.09.2014

İmza töreninde konuşan Yönetim Kurulu Üyemiz Kaan Semercioğlu "Ersan, Türkiye Basketbol camiasının yakından tanıdığı bir isim. Onun gibi kaliteli bir oyuncu ile anlaştığımız için mutluyuz. Bu transferde emeği geçenlere teşekkür ederiz. Transfer dönemi bir nokta transfer ile tamamlayacağız. İyi bir sezon geçireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" dedi.
 
Boluspor'a kaldığı için mutlu olduğunu dile getiren Burak Dündar ise "Bu sezon tekrar yuvamda kaldığım için mutluyum. TB3L'de en iyi şekilde mücadele edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Taraftarlarımızın bizleri yalnız bırakmamasını istiyoruz" dedi.
 
Geçtiğimiz sezon Adanaspor forması giyen ve daha önce Abdi İpekçi Spor Salonu’nda düzenlenen Beko All-Star “Smaç Yarışması” Şampiyonu olan Ersan Özseven ise "Boluspor gibi köklü bir takıma geldiğim için mutluyum. Aldığım bilgiler doğrultusunda Başkanımız ve yönetim kurulumuzun kaliteli insanlar oldukları, ahlaki değerlerin para'dan önde geldiği ve düzenli bir kulüp olduğunu öğrendim. Ayrıca basketbol şehri olan Bolu'ya ve bu aile ortamına geldiğim için çok mutluyum" şeklinde konuştu.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu WUNKZ