GENÇLERİN MÜCADELESİ UMUT VERDİ! 104-58

GENÇLERİN MÜCADELESİ UMUT VERDİ! 104-58

Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımımız, 4 Kasım’da başlayacak olan lig öncesi hafta sonu sahasında Bilecik Belediyespor ile hazırlık maçı oynadı.

09.10.2017

Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımımız, 4 Kasım’da başlayacak olan lig öncesi hafta sonu sahasında Bilecik Belediyespor ile hazırlık maçı oynadı. Tüm oyuncuların şans bulduğu maçta genç oyuncuların mücadelesi izleyicilerden büyük alkış alırken, maç 104-58 takımımızın galibiyetiyle sona erdi.

2017-2018 Sezonu öncesi hazırlıklarını sürdüren Bolu Belediyespor Basketbol Takımımız, hafta sonu sahasında Bilecik Belediyespor ile hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Yeni sezon öncesi genç bir kadro kurarak geleceğe yatırım yapan Bolu Belediyespor Basketbol Takımımızın maçtaki mücadelesi izleyicilerden büyük alkış aldı. Dostluk içersinde geçen karşılaşmada takımımız maça tutuk başlasa da ikinci periyodun başından son periyoda kadar, rakibine karşı üstün bir oyun ortaya koyan Bolunun dev adamları, 4.periyot sonunda sahadan 104-58 galip ayrılan taraf oldu. Genç oyuncuların mücadelesi basketbol severlerden büyük alkış aldı. 

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu JK7DH