Gelişim gösteren bir takımız

Gelişim gösteren bir takımız

Boluspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Altınordu'ya 2-0 kaybettikleri mücadeleyi yorumladı. Mağlup oldukları için üzgün olduklarını belirten Özköylü, ''Üçüncü bölgede üretkenliği sağlayamadık. Gelişim gösteren bir takımız, iyi oynuyoruz." değerlendirmesini yaptı.

26.11.2019

Bugünkü maçtan farklı beklentileri olduğunu ifade eden Boluspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, "İlk yarı Altınordu'nun tüm pas organizasyonlarını bozmak istedik, rahat vermedik.

İlk tehlikeli atakları gol oldu. Gol dakikasında Cumali'nin ayağına basıldı ama hakem devam ettirdi. Genel anlamda oyun oynamaya çalışan ama istediği üretkenliği sağlayamayan bir Boluspor vardı sahada. Biz geldikten sonra aldığımız puanlar ortada, oynadığımız oyun çok kaliteli. Altınordu ve bizim gibi kaliteli oyun oynayan iki takımın durumu bizi üzüyor" dedi.

 

Oyuncularıyla gurur duyduğunu söyleyen Özköylü, "Oynayarak ve mücadele ederek kaybettik. Yemememiz gereken golleri yedik. Yukarılarda olmaya layık iki takım sahadaydı bugün" diye konuştu.

Özköylü, iki takımın da bulunduğu yeri hak etmediğini, karşılaşmanın başında sakatlanan Mustafa Durak’ın kasığında bir yırtık olduğunu belirterek, "Hakem o pozisyonda faul bile çalmadı. Pozisyonu izlediğinde kendisi de utanacaktır. Mustafa’nın çıkışıyla oyun içindeki organizasyonumuz bozuldu." diye konuştu.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu 7J9ZK