ENİŞTENİN YERİ LİDERİN PEŞİNDE

ENİŞTENİN YERİ LİDERİN PEŞİNDE

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ve geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden saha komiserlerinden Cezmi Oflaz adına gerçekleştirilen Veteranlar Futbol Turnuvası A grubunda 6.hafta maçları geride kaldı.

06.07.2018

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ve geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden saha komiserlerinden Cezmi Oflaz adına gerçekleştirilen Veteranlar Futbol Turnuvası A grubunda 6.hafta maçları geride kaldı. Grubun iddialı ekiplerinin mücadelesinde Eniştenin Yeri Jotun Hisarspor 3-0 mağlup ederek bir hafta aradan sonra yeniden ikinci sıraya yerleşti.

 

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden saha komiseri Cezmi Oflaz adına gerçekleştirilen 13’üncü Veteranlar Futbol Turnuvası’nda heyecan aralıksız devam ediyor. A grubunda 6’ıncı hafta Karaçayır Spor Tesislerinde oynanan karşılaşmalarla sona erdi. Grubun iki iddialı ekibi Eniştenin Yeri ile Jotun Hisarspor karşı karşıya geldi. Grup maçlarında son haftaya girilirken puan kaybı yaşamak istemeyen iki ekipte mücadeleye etkili başlasa da devreyi tek golle önde kapatan Eniştenin Yeri oldu. İkinci yarıda skor üstünlüğü ile birlikte oyun üstünlüğünü de ele geçiren Eniştenin Yeri iki gol daha buldu ve sahadan 3-0 galip ayrılarak bir hafta aradan sonra yeniden ikinci sıraya yerleşti. Jotun Hisarspor 12 puanla 4.sırada kaldı.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu JLP7W