ÇAĞSU YARALARINI SARDI

ÇAĞSU YARALARINI SARDI

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ve geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Cezmi Oflaz adına gerçekleştirilen Veteranlar Futbol Turnuvasında A grubu 4’üncü hafta maçında Çağsu Hastanesi Saha Komiserleri Derneği ile karşılaştı

29.06.2018

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ve geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Cezmi Oflaz adına gerçekleştirilen Veteranlar Futbol Turnuvasında A grubu 4’üncü hafta maçında Çağsu Hastanesi Saha Komiserleri Derneği ile karşılaştı. Geçen hafta Jotun’a kaybeden Çağsu Hastanesi Saha Komiserleri Derneği’ni 6-1 mağlup ederek yaralarını sardı.

Cezmi Oflaz adına gerçekleştirilen 13’üncü Veteranlar Futbol Turnuvasında A grubunda oynanan 4 karşılaşma ile heyecan sürdü. Karaçayır Spor Tesislerinde saat 20:45’ye başlayan karşılaşmada Çağsu Hastanesi Saha Komiserleri Derneği ile karşı karşıya geldi. Geçen hafta Jotun Hisarspor’a kaybederek grup mücadelelerinde yara alan Çağsu Hastanesi zayıf rakibi karşısında mücadeleye etkili başladı. Turnuvada fazla iddiası olmayan ve hayatını kaybeden arkadaşlarını unutmadıklarını bir kez daha göstermek adına formalarında Cezmi Oflaz’ın fotoğrafı ile mücadele ederek turnuvaya renk katan Saha Komiserleri Derneği karşısında fazla zorlanmayan Çağsu ilk yarıyı 3-0 önde kapattı. İkinci yarıda da üstün oyununu sürdüren Çağsu Hastanesi rahat bir mücadele sonrası sahadan 6-1 galip ayrılarak bir haftalık mağlubiyetin ardından yeniden üç puanı hanesine yazdırdı. Bu sonucun ardından Çağsu Hastanesi 9 puanla 3’üncü sırada yer aldı. Saha Komiserleri Derneği ise puansız bir şekilde son sırada kaldı.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu TUYDD