Bu olay Boluspor'un imajı zedeliyor

Bu olay Boluspor'un imajı zedeliyor

Maddi olarak sıkıntılı günler geçiren Boluspor’da geçen sezondan kalan borçlar can sıkıyor. 2013-2014 sezonunda Boluspor Basketbol Takımı forması giyen oyuncular 6 ay geçmesine rağmen ücretlerini alamadı.

09.10.2014

Sezona kemer sıkma politikası ile giren Boluspor’da geçen sezonun borçları can sıkmaya devam ediyor. 2013-2014 sezonunda Boluspor bünyesinde yer alan basketbol takımının 6 aydır söz verilen paraları alamadığı öğrenildi. Yaklaşık 35.000 TL olan alacakların ödenmemesi oyuncuları zor durumda bıraktı. Geçtiğimiz sezon basketbol takımda forma giyen Gökhan Tokatlı; “ Sezon sonu bize söz verilen ücretler 6 ay geçmesine rağmen ödenmedi. Ramazan bayramından sonra ödeme yapılacağının söylenmesine rağmen aradan kurban bayramı geçti hala bir girişim olmadı. Yönetimde bizimle ilgilenen yönetici telefonlarımıza cevap vermiyor. Bu para bizim alın terimiz. Hakkımız olmayan bir şeyi biz zaten istemeyiz.”dedi.

 

Şimdiye kadar ödemelerini günü gününe ödemesiyle bilinen Boluspor'un bu tarz olaylarla anılması kırmızı beyazlı takımın imajını zedeliyor.  Yetkililerin bu olay karşısında ne yapacağı merakla bekleniliyor.

veysel

veysel
2014-10-09 14:59:20

boluspor basketbol kapatılsın birde bu spor dalı için boşuna paralar harcanmasın.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu 9C1I9